RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakışmak

Rüyada bakışmak, şerli olaylarla karşılaşmaya işaret eder, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çevresini hayırsız, kem gözlü, art niyetli, ikiyüzlü, hain, kötü kalpli ve art niyetli kişilerin saracağı ve kişinin bu insanlardan zarar göreceği bu nedenle de çok öfkeli, stresli, zor ve kötü günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Biriyle Bakışmak

Rüyayı gören kişinin o kimse ile birbirlerine meydan okuyacaklarına rivayet edilir. Rüya sahibinin gizli bir düşmanı ile yüzleşeceğine, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine ve kendisinin de ona karşı kendini korumanın ve kurtarmanın çarelerini bulacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğinle Barışmak

Rüyayı gören kişinin sevdiği kişi ya da evliyse eşi ile arasının açılacağına tabir edilir. Rüya sahibinin evliliğinin ya da ilişkisinin çatırdamaya başlayacağına ve bu durumun ilerlediği takdirde ayrılığa hatta tarafların birbirine kin gütmelerine kadar varacağına işaret eder.

Rüyada Göz Göze Bakışmak

Rüyayı gören kişinin kısa süre önce barış sağladığı bir kişi ile yine karşı karşıya geleceğine, fikir ve görüş ayrılıklarına düşeceğine, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına ve yeninden eski duruma geri döneceklerine alamet eder.

Rüyada Bir Erkekle Göz Göze Bakışmak

Rüyayı gören kişinin erkek bir hasmı olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda göz göze bakıştığı erkeğin sürekli gündeminde olduğuna, o kişinin kendisinin başarılarını engellemeye çalıştığına, kalkınmasını ve mutlu olmasını istemediğine yorulur.

Rüyada Eski Sevgiliyle Göz Göze Bakışmak

Rüyayı gören kişinin uykusunda gerçekten eski sevgilisini görmesi ve onunla göz göze bakışması onunla istemeden yüz yüze gelmek zorunda kalacağına ve söylenmemiş sözlerini söyleyeceğine ve tabiri caizse içindekileri kusacağına tabir edilir. Fakat uykusunda gördüğü kişi eski sevgilisi değilse o zaman o kişi ile çok hararetli bir tartışmaya gireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bakışmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Vefasız (01 Ocak 2015 saat: 07:42)

  Ruyamda kendı kendıne gelın guvey oldugum kızı gordum bır yerde oturuyordum baktım oda 15 20 metre ılerde oturuyordu once ona ben baktım sonra o bır sure oylece karsılıklı bakıstık sonra beraber yanyana otuurduk tekrar goz goze bakıstık sonra onu alıp goturdum
  bı oncekı gece de evlıydık evımıze gıdıyorduk
  3 gun sonrakı ruyada
  bı evın catısıı cokmustu tamır edecektık baktım o merdıvenın ustunde hemen ona evlenme teklıfı ettım kabul ettı boynuma atladı
  sabah uyanınca cok mutluydum
  gerckten de evlenmıstık sankı bana rastlayan herkes dıyordu hayırdr keyfın yerınde

 2. Kahvedünyası (18 Aralık 2014 saat: 21:25)

  Rüyamda aşık olduğum kişinin yakın arkadaşıyla birlikte otobüsteydim . Ayaktaydık . Yanlışıkla eline dokundum gözlerine baktım utandım ve önüme döndüm kıpkırmızı olmuştum . Çünkü bilmiyordu ki arkadaşını seviyorum . Sonra bir anda elimi tuttu uzun süre bırakmadı ben de napıyosun diye elimi çekiştirmeye çalıştım ama nafile öyle sıkı kavramıştıki elimi çektikçe daha çok acıyordu , kalbim yerinden çıkçaktı ve elim çok acıyordu çok acıyor bırak dedim gözlerimin içine içine uzunca baktı sonra da bıraktı ben de gittim

 3. ESMA (13 Kasım 2014 saat: 12:54)

  BEN RÜYAMDA BİR ARKADAŞIMLA YÜRÜKEN AŞIK OLDUĞUM VE ONUN DA BANA AŞIK OLDUĞUNU BİLDİİĞİM BİRİNİ GÖRDÜM O BİRİNİ KOVALARKEN GÖZ GÖZE GELDİK VE O ANDA UYANDIM VE SONRASINI COK MERAK ETTİM KEŞKE UYANMASAYDIM.VE O ANDA ZATEN KENDİME COK KIZDIM VE GÖZ GÖZE GELİNCE KIPKIRMIZI OLDUM Bİ AN İYİKİ UYANMIŞIM DEDİM AMA İÇİMDEN BİR SESTE KEŞKE UYANMASAYDIM DEDİM……..

 4. derya (08 Kasım 2014 saat: 11:01)

  Apartmanın kapısının önündeydim sonra annem elinde 10-15 tane çuvalla eve geldi bana çuvalları yukarıya çìkarmamı istedi bende çikarmaya başladìm 2 gòtürdükten sonra aşagi indíğimde karşı aparmanda 4 tane genç erkek gördüm.içlerinden birtanesi benim sevdiğim çocuktu . Çocuk çuvalı eline aldı kafasıni kaldirdi bana baktı bende ona 3-4 saniye donra o çuvalla yukarı çikti sonra bende çuvalla yukari çikip indim yine onu gördüm görmemis gibi apip çuvali yukarıya taSidim ardinda aparmanin kapısı açıktı bana kapartırdı ben de hemen çuvalları hızla yukarı çikarıp hemen yataga ğecip telefonla uğraugraştım .ardında kalktım rüya son buldu

 5. John (21 Ağustos 2014 saat: 17:55)

  >Merhaba, benim oğlum da 17 aylık oldu. İlk kez antibiyotyik kulnalmamızı gerektirecek bir hastalık yaşıyoruz.Doktor ne derse desin hastalığın tfcm detaylarını bilmek istiyorum galiba o merakla araştırmalarıma başlıyorum.Uzun sfcredir sitenize girmemiştim, aklıma geldi durunun hastalıklarında gfcl ne yapmış diye ve olacak şey değil benzer tfcrde bir hastalık yazınla karşılaştım.d6ncelikle e7ok gee7miş olsun. Biz de f6nce kulakta ve boğazda hafif kızarıklık derken ateş, augmentin kullanımı tamam tam iyileşti derken broşiolit başlangıcı tekrar farklı bir antibiyotik makrol isminde bir antibiyotik ben oğluma ne verirsem vereyim f6nce tadına bakarım ki bununda tadına baktım hatta bakmakla kalmadım tfcm aile fcyelerine tattırdım, ilk anda hmmm salep gibi gfczelmiş diyorsunuz sonra kfce7fck granfcrler ağzınızda erimeye başlıyor işte ne oluyorsa o andan sonra başlıyor. Berbat birşey anlatılmaz, yine de tamam iyleşmesi ie7in bu şart değip gfce7 bela verdik miniğimize. Zavallım ie7ti e7aresiz akabinde bir f6ksfcrfck nf6beti ve emek emek yedirdiğim yemeği ilae7ı ne varsa hepsini e7ıkarttı. Doktoru aradık doktorumuz bu gruptakilerim hepsinin tadı maalesef bf6yle dedi ve bir de klaromini deneyin dedi neyse denedik aslında pekte farklı değil ama bfcyfck e7abalarla vermeye başladık işte. Ne kadar dolmuşum ne kadar e7ok şey anlatmışım bir solukta. tamam daha da abartmadan durdurmalıyım kendimi.Durunun da biran f6nce iyleşmesini diliyorum. Allahım kf6tfc hastalıklardan korusun onları. Sevgiyle..

 6. bircan (14 Haziran 2014 saat: 18:09)

  rüyamda okuduğum okula yakın bir yerde duruyorm yanımda hoşlandığım çocuk ve tam olarak hatırlamadığım iki çocuk daha var ve bu iki çocuk hoşlandığım çocuğun arkadaşları. biz bir anda nedensiz yere hep beraber halay çekmeye başlıyorz ama müzik yok. hoşlandığım çocuk ve ben ortadayız. daha sonra bi anda hepimiz el ele tutuşuyorz ve hoşlandığım çocuk beni kendisine doğru çekiyor ve bizim diğerlerinle aramızda mesafe olurken onunla ten temasımız oluyor ve ikimizde birbirimizin gözünün içine bakıyoruz ve çok mutluyuz sürekli gülüyoruz.

 7. özlem (26 Nisan 2014 saat: 10:14)

  rüyamda cok daraldığımı canımın cok sıkıldığını gordum biraz uzaklaşmak için halama gittim onun karsısında da benım eskı sevgılımle onun yenı sevgilisinin oturduğunu gordum eve çıkılırken merdivenler cok dar ve cok dikti zor çıkılıyordu yukarı halama çıkınca arkamdam o kızda halama geldı ben kızı tanımıyormuş gıbı kendımı tanıttım o ders calısmaya başladı aksam olunca bnm eskı sevgılım geldı benı görünce cok şaşırdı kız benı tanıttı bırbırımızı hıc tanımıyormuş gıbı davrandık hep bırlıkte halamlarda oturuyorduk ama halam yoktu eskı sevgılım benden hıc gozunu ayırmadan bakıyordu bende hıc gozumu ayırmadan bakıyordum bu bana rüyamda dakıkalarca bakısmısız gıbı gelıyordu rüyanın sonundada bn uyuya kalmışım sabah uyanıp halamların evinden çıkmıştım sonrada uyandım ama hala rüyanın etkısındeyım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,