RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakkal Görmek

Rüyada bakkal görmek en genel anlamı ile kişinin etrafında bulunan diğer kişilere karşı dikkatli davranmasına bu durumda insanlara sürekli olarak taviz vermekten vazgeçilmesi gerektiğine ve kişinin etrafında bulunan herkese güvenmesi durumunda çeşitli sorunlar yaşayarak bazı problemlerin geri dönüşü olmayan bir şekilde hayatımıza girmesine işarettir. Bu açıdan dikkatli olunması gerekmektedir.

Aynı zamanda bir kişinin rüyasında bakkal görmesi genel olarak karşısına hayırlı ve kendisine uygun bir kısmetin çıkacağına işarettir. Rüyada bakkal görmek kişinin ömrünün uzun olacağına ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret edilmektedir.

Rüyada Bakkala Gitmek

Bir kişi rüyasında bakkal dükkanına gittiğini görürse bu rüya o kişi için olumlu ve hayırlı bir şekilde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin uzun bir aradan sonra elinin bollaşacağına bu durumda evine ve kendisine yeni eşyalar satın alarak mutlu olacağına aynı zamanda çeşitli şekillerde etrafındaki kişilere karşı cömert bir tavır çizdiğine işarettir. Bu açıdan rüyasında bakkala gittiğini gören bir kişinin özellikle yeni bir şeyler satın alınacağı söylenir.

Rüyada Bakkaldan Yiyecek Almak

Rüyasında bakkala gittiğini ve oradan bazı besin maddelerini evine getirdiğini gören bir kişinin yakın zaman içerisinde uzun zamandır beklediği bir işinin olumlu sonu8çlanacağı söylenir. Genel olarak bu maddi anlamda bir iştir. O yüzden oldukça olumlu bir şekilde sonlandırılmaktadır. Bakkaldan yiyecek alan bir kişinin kısa zamanda eline yüklü miktarda bir para geçeceği ve bu paranın helal yollardan kazanılmış bir para olduğu söylenmektedir.

Rüyada Kapalı Bakkal Dükkanı Görmek

Bir kişi rüyasında gitmiş olduğu bakkal dükkanının sıkı sıkıya kapalı olduğunu ve bu yüzden bir türlü içeri giremediğini görüyorsa bu rüya o kişi için pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Genel olarak uzun zamandır para bulunamayacağına ve buna bağlı olarak kişinin hayatının çeşitli şekillerde tehlike altına gireceği ifade edilir. Aynı zamanda yiyecek ve besin maddesi açısından birçok zorluğun yaşanması muhtemeldir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!