RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakla Görmek

Rüyada bakla görmek, uğur, şans, kısmet, rızık, nimet, yeni ve değerli eşyalar olarak tabir edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca ekmeğinin vekazancının hiç eksilmeyeceğine, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına delalet eder. Hane içinde yaşanacak mutluluklara, müjdeli haberlere, kutlamalara, hayırlı tekliflere ve davetlere tabir edilir. Rüyada bakla görmek, rüyayı gören kişinin hayatından razı olacağı kadar güzel ve hayırlı günleri olacağına işaret eder.

Rüyada Kuru Bakla Görmek

Rüyada kuru bakla görmek, hayırlara delalet eder. İyi ve güzel şekillerde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, çektiği zahmetten ve çileden kurtulacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, moralinin düzeleceğine, keyfinin de yerine geleceğine tabir edilir.

Rüyada Bakla Yemek

Rüyada bakla yediğini görmek, kısmetin ve şansın kapanmasına, gelir kaynaklarının yok olmasına, çok sıkıntılı günlerin yaşanacağına, ekmeğin kesileceğine, alacaklıların kapıya dayanmasına işaret eder. Bu nedenle de kişinin hayatında sorunların ve sıkıntıların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Bakla Görmek

Rüyada yeşil bakla görmek, sağlıklı, neşeli ve huzurlu olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin kafasını takacağı, içine dert edeceği hiçbir önemli ve çözümsüz sorunu bulunmayacak, ekmeği ve kazancı da rahat yaşamasına olanak verecek miktarda olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bakla Almak

Rüyasında bakla aldığını gören kişi, büyük ve karlı bir iş teklifi alacak, bu şansı akıllıca ve olabildiğince kendi lehine kullanacak bu sayede de hayatının en karlı işini yapmış olacak demektir.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek, uğursuzluk olarak değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin başına türlü işler geleceğine, sıkıntı ve zorluk yaşayacağına işaret eder. Rüyada taze fasulye görmekse tam tersine şans ve kısmet anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!