RuyaTabirleri.com

Rüyada Baklava Yapmak

Rüyada baklava yapmak, özellikle iş yaşamında güçlüklerle karşılaşmaya ve işlerin hallolmasında her zaman kişinin çok yüksek bir performans göstermesine delalettir. Baklava yapmak, aşırı çalışma sonucu kişinin sağlığı ile ilgili sorunlar yaşamasına ve özel hayatına zaman ayıramamasına da yorumlanır. Meşakkatli bir yolda yüründüğüne, hayat mücadelesinin kişiyi maddi ve manevi yönden olduğu kadar fiziki olarak da çok yorduğuna yorumlanır. Baklava yapmak özellikle ikili ilişkilerde bir türlü neticelenmeyen bir durum içinde olunduğuna ve kişinin ruhsal olarak kendisini kötü hissetmesine de yorulur.

Rüyada Baklava Yemek

Miras ile ilgili konularda kişinin menfaatine sonuçlanacak durumlara yorumlanır. Özellikle babadan veya anne tarafından kalacak güzel bir miras neticesinde kişinin hayatını garanti altına alacağı ve sonraki yaşamında hiçbir şekilde maddi darlık yaşamayacağı şeklinde de tabir edilir. Baklava yemek özel yaşamda da ağız tadının yerinde olacağını ve kişinin eşi ya da sevgilisi ile mutlu bir beraberlik içinde olacağına da alamet eder. Baklava yiyen kişiler bir başarı elde eder ya da bekarsa evlilik, nişan gibi sevindirici gelişmeler yaşarlar. Rüya sahibinin yaşamında olacak güzel gelişmelere de işaret eder.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Savurgan bir hayata sahip olunması nedeni ile çekilecek sıkıntılara, kişinin düşüncesizce yaptığı hareketlerin iş yaşantısını olumsuz etkileyeceğine yorumlanan rüya, aynı zamanda bir uyarı mahiyetindedir. Rüya sahibini sorumluluklarının farkına varması ve iyi günlerinde daha tutumlu davranarak, elindekinin kıymetini bilip, geleceğine yatırım yapması adına da ikazda bulunur.

Rüyada Baklava Yapmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin başarılı bir geleceğe ve kariyere sahip olmak için aşırı çalıştığına ve hırsları nedeni ile sağlığını hiçe saydığına yorumlanır. Çok yüksek ideallere sahip olunduğunu ve bazen de gerçekçi olmayan hayallerin peşine düşülüp bugünü kaçıran kişileri de simgeler. Rüyada baklava yapmak, sert ve güçlü görünmesine rağmen, iç dünyalarında son derece kırılgan ve naif olan kimseleri de sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: