RuyaTabirleri.com

Rüyada Baklava Yediğini Görmek

Rüyada baklava yediğini görmek, kişinin alacağı müjdeli ve sevindirici bir habere işarettir. Bu rüyayı gören kişi uzun süredir beklediği bir haberi alarak özel ve iş hayatında bazı değişiklikler yaşar. Bu değişiklikler kişinin hayrınadır. Özellikle terfi bekleyen kimseler için bu rüya, makam ve mevki sahibi olmaya, maddi kazanç elde etmeye, aile hayatında huzur ve muhabbete, elde edeceğiniz güzel ve hayırlı işlere delalet etmektedir.

Rüyada Baklavacı Görmek

Rüyada görülen baklavacı size güzel haberler getirip götüren hayırlı bir kimsedir. Bazen de bu rüya insanlara yol gösteren, onların yapacakları yanlış işlere engel olan temiz kalpli ve iyi huylu bir adamın habercisidir. Rüyasında baklavacı ile konuşan böyle bir adamla tanışarak onunla arkadaş olur.

Rüyada Baklava İkram Etmek

Rüyada baklava ikram etmek, kişinin insanlara çeşitli yardımlarda bulunmasına, hatalar yapan kimselere yol göstermesine işarettir. Bu rüya bazen de kazandığı paraları hayır yolunda harcayan ve herkese güzel bir davranış sergileyen hayırlı ve iyi bir adama işaret eder. Baklava ikram etmek tatlı dile ve yumuşak huya da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Tepsi Baklava Satın Almak

Rüyasında bir tepsi baklava satın alan kimsenin eline çok miktarda mal geçer. Bu rüya kendinize gayrimenkuller satın alacağınıza ve bunları sonradan satarak zenginleşeceğinize işarettir. Bu rüya genellikle maddi kazanca işaret etmektedir. Bu nedenle böyle bir rüya iş hayatında başarılı atılımlar ve çalışmalarınızdan alacağınız büyük kazançlar anlamına gelmektedir.

Rüyada Baklava Pişirmek

Rüyada baklava pişiren kişi geleceğe yatırım yapar. Bu rüya elinize geçecek paraları biriktirerek ileride rahat bir yaşam süreceğinize ve mutlu bir aile yuvasına kavuşacağınıza işarettir. Baklava pişirmek bazen de makam ve mevki sahibi olmaya, terfi almaya veya uzun süredir beklediği bir haberi almaya da yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!