RuyaTabirleri.com

Rüyada Bakliyat Görmek

Rüyada bakliyat görmek, müjde ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin ideallerinin peşinden yorulmadan koştuğuna ve er ya da geç hayallerine, amaçlarına ve beklentilerine ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük umutlarla girdiği yatırımlardan yana olumlu ve güzel gelişmeler alacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve yüzünün gülmesini sağlayacak şekilde başarı ve kar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Bakliyat Almak

Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmasına, işindeki verimin ve bereketin artmasına, kazancının çoğalmasına, rızkının genişlemesine ve hayatının çok daha kolay hale gelmesine yorulur. Rüya sahibi hem maddi olarak hem de manevi olarak güç elde edecek ve zenginliği bulacak demektir.

Rüyada Bakliyat Kurdu Görmek

Rüyayı gören kişinin yükselmesine ve ilerlemesine mani olmak isteyen, mutluluğunu tabiri caizse baltalamaya çalışan, ekmeğinden, malından ve parasından çalmanın planlarını yapan kötü kalpli ve art niyetli bir kişinin varlığına tabir edilir.

Rüyada Bakliyatın Böceklenmesi

Rüyada bakliyatın böceklenmesi ile bakliyat kurdu aynı anlamalara gelir. Rüyayı gören kişinin sırtından geçinmek için ona her türlü zararı vermekten geri durmayacak bir kişiye alamet eder. Rüya sahibinin bu kimse nedeni ile parasından ve malından kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Kuru Bakliyat Görmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet edilirken bir diğer yandan da bu rüya pek çok şekilde yorumlanabilmektedir. Çünkü rüyada görülen kuru bakliyatların her biri değişik anlamlara gelmektedir. Örneğin kuru fasulye görmek iyi değilken nohut görmek çok hayırlıdır.

Rüyada Hububat Görmek

Rüyayı gören kişinin geçim derdinin biteceğine, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin eline geçecek fırsatlar sayesinde kazançtan yana yüzünün güleceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bakliyat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ÖZLEM (28 Şubat 2015 saat: 10:53)

    Rüyamda çok kalabalık bir yerdeydim.Düğün gibi çıkışta herkese çuvalla bakliyat dağıtıyorlardı içinde kuru fasulye makarna pirinç vardı. Ben bir bayana tüketmek isterlerse vereceğimi söyledim sonra çuvalı açınca iki çeşit pirinç olduğunu gördüm biri kaliteli diğeri daha düşük kaliteydi makarnanın bir kısmını kuru fasulyeyi kadına vermek istedim annem kullanırsın verme dedi bende kullanmam ver dedim verdim. pirinçleri kendim kullanacağım diye vermedim. rüyanın sonunu görmeden uyandım.

  2. bahtiyar (08 Ocak 2015 saat: 07:51)

    Eniştem emekli parası ile zeytinlik almak istiyor.istihare yapmamı istedi.ruyamda ıslatılmış ama kurtlanmis buğday-pirinç gibi birşeyler gördüm. içine kaşık soktum ve tiksindim.uyandim sonra tekrar mi daldım düşünce mi? Bilmiyorum bir tanıdık birşeyler yapıp kurtardık dedi..? Acil cevap bekliyorlar nasıl yorum yapılabilir?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,