RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Bakmak

Rüyada bakmak konusu oldukça detaylı bir konudur. Rüyanın yorumu, rüyanın görülme şekline bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Örneğin; bir kişi rüyasında her hangi bir eşyaya çok beğenerek ya da imrenerek bakarsa çok istediği bir mala kavuşur. Eğer kişi rüyada iki yana doğru baktığını görürse o halde kaybetme kaygısı taşıdığı ve çok sevdiği bazı kişiler olduğu anlamına gelir.

Rüyada Birine Bakmak

Rüyada birine baktığını görmek, o kişi ile iyi geçinmeye, birlikte olmaya, ona çok değer vermeye ve onu önemsemeye işaret eder. Rüya sahibinin bu kişi ile ömür boyu sağlam ve sarsılmaz bir bağı olacak demektir.

Rüyada Aynaya Bakmak

Rüyada aynaya bakmak, rüyayı gören kişinin hayatında olumlu ve güzel olaylar yaşanacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına işaret eder. Kişi, değişik mekânlara girecek ve yeni yerler görecektir diye yorumlanır.

Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyada pencereden bakmak, rüya sahibinin algısının çok geniş olduğuna, deyim yerindeyse leb demeden leblebiyi anladığına, insanları kolay analiz edebilme yeteneğine ve yarınlar için öngörüde bulunabilme konusunda iç güdülerinin güçlü olduğuna tabir edilir.

Rüyada Fala Bakmak

Rüyada fala bakmak, rüyayı gören kişinin hayalperest oluşuna, kendisine hayır getirmeyecek bilakis kendisini üzecek ve hayal kırıklığına uğratacak kişilere umut bağladığına ve hayal dünyasında yaşadığına delalet eder.

Rüyada El Falına Bakmak

Rüyada el falına bakmak, kişinin büyük hedefleri ve hayalleri olduğuna, fakat bunların çevresi tarafından sadece imkânsız olacak hayaller olarak kabul edildiğine ve kendisini vazgeçirmek için uğraştıklarına tabir edilir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak, çirkin ve nahoş sözler işitmeye ya da iftiraya uğramaya işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!