RuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Görmek

Rüyada bal görmek kıskanç ve haset kişilere, bu kişiler nedeniyle zorluklar ve sorunlar yaşamaya, aile ve din hayatına delalet eder. Rüyada bal görmek çoğunlukla hayırlı şeylere işaret eder. Evlada, itibar ve saygı görmeye, ilme ve bilme, helal kazanca ve rızka, alın teri dökmeden, yorulmadan kazanılmayacak paraya ve dini vecibeleri yerine getirmeye delalet eder.

Rüyada balı bir kâsenin içinde görmek servet sahibi, güçlü ve nüfuslu kimseye, kâsede olan ve bozulmaya yatkın bal görmek kazancın, rızkın ve işlerin düşmesi anlamına gelir. Issız, ormanlık ya da tepelik bir yerde bal çıktığını görmek çalışmaya gerek kalmadan elde edilecek olan mala ya da paraya, parmağıyla bal yediğini görmekse temiz ve hayırlı nikâh işaret eder.

Rüyada Bal Yemek

Rüyasında bal yediğini gören kişi şifa bulur ve sağlığına kavuşur ayrıca sevdiği kişiyle de yakınlaşır.

Rüyada Petek Bal Görmek

Rüyada petek bal görmek genel olarak maddi varlık olarak tabir edilir. Hak edilmiş baba malına, başka biriyle yapılan bir işten ya da ortaya eşit şekilde konulan sermayeden elde edilecek olan hayırlı kazanca, saygınlık ve itibar görmeye delalet eder.

Rüyada Arı Peteği Görmek

Rüyada arı peteği görmek birine manevi anlamda destek olmak ya da maddi olarak yardım etmek anlamına gelir.

Rüyada Bal Toplamak

Rüyada bal toplamak temiz ve hayırlı olacak bir atılımda bulunmak, küçük bir sermaye ile girişimci olarak karlı bir iş yapmaya ve kazanç elde etmeye delalet eder.

Rüyada Bal Kovanı Görmek

Rüyada bal kovanı görmek üst üste gelecek olan aksiliklere işaret eder. İşler bir süre sarpa saracak demektir.

Rüyada Bal Satmak

Rüyada bal satmak iyi değildir, kötü şeyler yaşanacak ve üzüntüye neden olacak demektir.

Rüyada Bal Satın Almak

Rüyada bal satın aldığını gören kişi sabrının ve çalışmalarının sonunda amacına ulaşacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bal Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Barış (13 Şubat 2014 saat: 11:30)

    Rüyamda köyümüzün imamı bal satıyormuş,tezgahta iki cam kavanoz bal kalmıs,balın rengi açık sarı,imama balın fiyatını sordum 12 tl dedi,parayı tezgaha koydum ama verdiğim paranın 50kuruş eksik olduğunu farketti tam elimi cebime atıp 50kuruş daha verecektimki, imam tezgaha koyduğum parayı eliyle önüme itti ve dediki,sen beni yanlış anladın,ben sana balı parayla satmıyorum bedava veriyorum dedi bende balı aldım.TEŞEKKÜRLER

  2. abdullah (25 Ocak 2014 saat: 13:06)

    Calilik ormanlik bir yerde yanimda biribirileri var onlara arilari gordugumu petek yapicaklari soyluyorum bana inanmiyolar sonra bakiyoruzki birden caliliklarda petek petek bal var ama petekler tam dolu deyil sonra kopartip yiyoruz biraz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,