RuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin şok olacağı, aklının ucundan geçmeyecek, ihtimal dahi vermeyeceği bir gerçeği öğreneceği anlamına gelir. Bu gerçek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden biriyle ilgilidir ve sırrın ayyuka çıkması nedeni ile sır sahibi kişinin çok zor durumda kalacağı, üzüleceği ve sıkıntıya düşeceği anlamına gelir. Bu rüya, rüyayı gören kişiden ziyade onun yakınındaki bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Bal Kabağı Yemek

Rüyasında balkabağı yediğini gören kişinin bütçesinin eşit olacağı anlamına gelir. Yani geliriyle gideri tam denk demektir. Aldığı maaş kadar masrafı vardır ve kazancı, faturalarını ödemeye, geçimin sağlamaya ucu ucuna yetiyordur diye tabir edilir.

Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Yemek

Rüyada bal kabağı tatlısı yediğini gören kişi, kazanca sahip olacak, çektiği geçim sıkıntısından kurtulacak, rahata erecek, hayatı kolaylaşacak, maddi sıkıntısı da bitecektir diye yorumlanır.

Rüyada Bal Kabağı Tarlası Görmek

Rüyada bal kabağı tarlası görmek, bereketin artacağına, nimetin çoğalacağına, huzurlu ve lüks bir yaşama delalet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, borçlarının kalmayacağına böylelikle mutlu günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kabak Tatlısı Görmek

Rüyada kabak tatlısı görmek, güzel ve sürpriz gelişmelere işaret eder. Bu durum rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, moralinin de yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek,büyük nimettir. Rüyayı gören kişinin şansının açık, geleceğinin parlak, huzurunun da yerinde olacağı anlamına gelir. Kişi, sorunsuz, sessiz, dingin ve mutlu bir hayat geçirecek demektir.

Rüyada Kabak Dolması Görmek

Rüyada kabak dolması görmek iyi değildir, keyfin ve huzurun kaçmasına, rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak bazı olumsuz olayların yaşanacağına fakat sabrı ve inancı sayesinde durumun uzun sürmeden atlatacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bal Kabağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Merveee (19 Ekim 2015 saat: 02:41)

    Rüyamda erkek arkadaşımın bize geldigini mutfaktan kabak tatlisi alip yediğini gördüm ve üstüne bana kek yapmam gerektigini söyledi malzemeler eksik oldugu soyledgim zaman eksikleri alip geldi keki yaptim evin bahcesine ciktigimda bütün yakin akrabalari masalarda yemek yerken gördüm 5 6 masa birden kalabalk bi yemek erkek arkadasim hic bi masada yoktu kendisini aradgimda o kalabalkta bulamadim tekar telefonla ararken nerdesin nereye gittin diye soracakken de uyandim?

  2. Kübra (14 Aralık 2014 saat: 10:24)

    Bir arkadaşım bize gelmişti ona sen bekle deyip bahçeye gittim bahçede bal kabagi domates vardı yerde sert çıtır tatlı şeftali vardı 3 tane aldım ama ağacı yoktu bir tanesini ısirdım çok güzeldi tadi ne çok tatlı ne çok ekşi sonra sigara içen komşumuzu gördum sonra bende içmek istedim içip içmedigimi hatirlamiyorum ama yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler

  3. hatice (09 Kasım 2014 saat: 06:11)

    İkidir rüyamda tohum ekiyorum ve hemen büyüyor meyva veriyor.birinde armut çekirdeği dikmişim bodur bir ağaç olup meyve verdi armut yani.öteki fasülye sözde bir kayanın dibine fasülye dikmişim.bir gün kaynanam gösteryrki fasülyeler büyümüş sırığa sarılmş uzun uzun fasülyeler yetişmişti.bu gece de kaynanamla birlikte bal kabsğı yiyorduk ve çok lezzetliydi.bal kabağnı kaçtr görüyodum değşik şekillerde ama yemiyrdm.açıklayabilirseniz inşallah…..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,