RuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Kabağı Görmek

Rüyada bal kabağı görmek, rüya sahibinin şok olacağı, aklının ucundan geçmeyecek, ihtimal dahi vermeyeceği bir gerçeği öğreneceği anlamına gelir. Bu gerçek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden biriyle ilgilidir ve sırrın ayyuka çıkması nedeni ile sır sahibi kişinin çok zor durumda kalacağı, üzüleceği ve sıkıntıya düşeceği anlamına gelir. Bu rüya, rüyayı gören kişiden ziyade onun yakınındaki bir kişi ile tabir edilir.

Rüyada Bal Kabağı Yemek

Rüyasında balkabağı yediğini gören kişinin bütçesinin eşit olacağı anlamına gelir. Yani geliriyle gideri tam denk demektir. Aldığı maaş kadar masrafı vardır ve kazancı, faturalarını ödemeye, geçimin sağlamaya ucu ucuna yetiyordur diye tabir edilir.

Rüyada Bal Kabağı Tatlısı Yemek

Rüyada bal kabağı tatlısı yediğini gören kişi, kazanca sahip olacak, çektiği geçim sıkıntısından kurtulacak, rahata erecek, hayatı kolaylaşacak, maddi sıkıntısı da bitecektir diye yorumlanır.

Rüyada Bal Kabağı Tarlası Görmek

Rüyada bal kabağı tarlası görmek, bereketin artacağına, nimetin çoğalacağına, huzurlu ve lüks bir yaşama delalet eder. Rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceğine, borçlarının kalmayacağına böylelikle mutlu günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kabak Tatlısı Görmek

Rüyada kabak tatlısı görmek, güzel ve sürpriz gelişmelere işaret eder. Bu durum rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, moralinin de yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Kabak Görmek

Rüyada kabak görmek,büyük nimettir. Rüyayı gören kişinin şansının açık, geleceğinin parlak, huzurunun da yerinde olacağı anlamına gelir. Kişi, sorunsuz, sessiz, dingin ve mutlu bir hayat geçirecek demektir.

Rüyada Kabak Dolması Görmek

Rüyada kabak dolması görmek iyi değildir, keyfin ve huzurun kaçmasına, rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacak bazı olumsuz olayların yaşanacağına fakat sabrı ve inancı sayesinde durumun uzun sürmeden atlatacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!