RuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Yediğini Görmek

Rüyada bal yediğini görmek, sağlık konularında herhangi bir sıkıntı olmadan yaşlanılacağına ve kişinin bundan sonraki hayatını zengin biri olarak geçireceğine yorumlanır. Bal yemek rızkın artışına ve her konuda iktidar sahibi olmaya delalettir. Bekarlar için doğru bir kişi ile evlilik yapmaya ve çocuk sahibi olmaya işaretken, evli kimseler için de aile saadeti ve huzur anlamlarına gelir. Geçim sıkıntısı çeken veya parasal konularda darlık yaşayan kişiler için son derece müjdeli bir rüyadır ve kişinin eline geçecek olan beklenmedik yüklü bir paraya delalet eder.

Rüyada Bal Satmak

Rüya sahibinin alacağı kötü ve üzücü bir haber nedeni ile buhrana gireceğini ve bir anda kendisini çok kötü bir ruh halinde bulacağını bildirir. Ani gelişen bir durum ya da ölüm haberi gibi anlamlara da gelen rüya genel olarak iyiye yorulmaz ve gözyaşı dökülüp, keder içinde kalınacağına işaret eder. Kişi bedava bal verirse işyerini kapatır ya da iflas eder.

Rüyada Üstüne Bal Bulaştığını Görmek

Bir tanıdık vasıtası ile işe girmeye veya tanıdık bir kimse aracılığı ile evleneceği kişi ile tanışmaya delalet eden rüya, gelirin artışına da tabir edilir. Borçlu kimselerin bir süreliğine de olsa rahat bir nefes alacağını ve işlerini düzene sokabilmek için fırsat bulacağını da işaret eder. Üstüne başına, her yerine bal bulaşan kimseler çok şanslı olurlar ve hayatın hep iyi yanları ile tanışırlar.

Rüyada Bal Yediğini Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayata hep iyi yanlarından bakmayı tercih eden kişileri ve yaşadığı kötü olaylara rağmen ümidini hiç kaybetmeyen insanları ifade eder. Bal yemek geleceğe yönelik güzel hayaller kurulduğunu, kişinin ailesi ve sevdikleri için her zaman yaşam kaynağı olduğunu ve güler yüzlülüğü ile de çok beğeni topladığını ifade eder. Mütevazi ve anlayışlı bir ruh halinin ifadesi olan rüya, iyi huyluluğun da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bal Yediğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. merve (24 Aralık 2014 saat: 16:16)

    sevdigim ve ayri oldugum biri icn istihareye yattim.ruyada pembe mavi yesil beyaz bir karisik renkli ayakkabi gordum.daha sonra sevdigim cocugu gordum.sonra ise evde oldugumu gordum ve erkek kucuk kuzenimi gordum bizdeymis.sonra elime birsey bulasti baktim balmis ilk olarak uyandigimda cok mutlu uyandim.yorumlkarsaniz mutlu olurum.tesekkurler

  2. Nuray (08 Aralık 2014 saat: 02:41)

    Ruyamda cammizde kermes varmis ve bende gidiyorum. Tabaklarda yiyecekler vardi benim hatirladigim patates salatasi ve bal vardi birer tabak. Bal olan tabagin icinde dogranmis kuru sogan vardi ben elime ekmek koparip bala bandiracakken soganlari ekmekle ittim bala bandirdim bikac kez yedim. Guzel bi ruyaydi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,