RuyaTabirleri.com

Rüyada Bal Yemek

Rüyada bal yemek hayırlı bir rüyadır. Pek çok şekilde tabir edilebilir. Rüyada bal yemek, eşler arasındaki sevgi ve saygıya dolayısıyla da ev içinde hâkim olan mutlu hayata delalet ederken öte yandan da ağız tadına, neşeli ve hayat dolu olmaya, dinine bağlı kalmaya, haram yememeye, haram mala el sürmemeye, kıskanılacak ve imrenilecek kadar güzel olmaya, zenginliğe, herkesin gıpta edeceği işler yapmaya, saygınlığa ve makama sahip olmaya işaret eder. Rüyasında balı ekmeğe sürerek yiyen kişi deyim yerindeyse bir eli yağda, bir eli balda, hiç çalışmadan ve yorulmadan para sahibi olacaktır. Rüyada bal yediğini gören kişi çok eğitimli, görgülü ve zengin bir ailenin çocuğu olarak ifade edilir.

Rüyada Petekli Bal Yemek

Rüyada petekli bal yemek rüya sahibi için gurbetten dönecek birine ve onunla ayrı kaldığı yılların acısını çıkararak doya doya özlem gidermeye delalet eder. Başka bir tabire göre bu rüyanın, rüya sahibinin gurbette olan ya da ayrı olduğu sevdiklerinden iyi haberler almasına işaret ettiği söylenir.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yaladığını gören kişinin rüyası, karşısına kendisi için çok hayırlı olacak bir kısmetinin çıkacağı şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi bu hayırlı kısmet ile dünya evine girecek demektir.

Rüyada Bal Kovanı Görmek

Rüyada bal kovanı görmek peşi sıra gelecek aksiliklere ve kötü olaylara yorulur. Rüya sahibi zihni sinir haller yaşayacaktır.

Rüyada Bal Toplamak

Rüyada bal topladığını gören kişi kısmetini topluyor demektir. Rüya sahibinin kendi işini kurup, kendi kendinin patronu olacağına ve kazancının da dolgunlaşacağına delalet eder.

Rüyada Bal Almak

Rüyada bal aldığını gören kişi yaptığı tüm yatırımlardan kar elde edecek ya da yeni bir ihaleye girecek ve bu işten büyük bir karla çıkacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bal Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yavuz özdil (14 Ekim 2014 saat: 19:31)

    Rüyamda bir ağacın en tepesin deki iki dalında böyle bolca bal gördüm. Bu bal süzme bal daldan Sarkan süzme bal onu ne yapıp ne edip aldım ağacın zirvesinde olduğu için biraz zor oldu. Önce bir daldan aldım onu böyle büyük bir kaseye koydum onu yedim hatta bir Arkadaşa da ikram ettim o çok yemedi hepsini yedim ben sonra tekrar diğer daldaki Balı almak için çıktım ama yüksekteydi onu alabilmek için evin çatısına çıktım ne yapıp ne edip aldım balı bu sefer daha çoktu onu böyle doya doya yedim harika bişeydi ne olabilir acaba bu rüyanın yorumu

  2. özer (28 Şubat 2014 saat: 20:05)

    rüyamda memleketimdeyim büyük çam ağaçlarının olduğu ormanlık bir alandayım yanımda birisi daha var ama kim olduğunu hatırlamıyorum sanırım bir bayan (teyzem olabilir)ateş yakmak için olsa gerek toğrağı kazıyorum içinden sarı renginde bir şeyler çıkıyor başta kehribar zannediyorum ona gsteriyorum sonra onun uzun zamandan beri orada kalan bal olduğunu anlıyorum hemen bitişik yan tarafında da toprağın içine arıların kovan yaptığını görüyorum arılar oğul veriyor onları dedemden kalan tahtadan kovana taşıyorum……
    dikkatimi çekti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,