RuyaTabirleri.com

Rüyada Balçık Görmek

Rüyada balçık görmek, hayır ve iyilikle karşılaşmaya, sorunları çözmeye, güç kudret sahibi olmaya, geçmişin yaşattığı derin acıları unutmaya, biriken faizleri ve faturaları ödemeye, alım gücünün artmasına, işlerin düzene girmesine ve maddi imanların çoğalmasına alamet eder. Rüya sahibinin manevi çöküşten ve yaşadığı buhrandan kurtulmayı başaracağına, hayatına bakacağına ve geleceği için yeniden hayaller kurup, önüne yeni hedefler koyacağına rivayet edilir.

Rüyada Balçık Çamur Görmek

Rüyada balçık çamur görmek, kurtuluş olarak değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin hayatında kendisinin bile hayal edemeyeceği ve aklından geçmeyecek sürpriz gelişmeler yaşanacağına, yaşamının güzelleşeceğine, kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Balçıkta Yürümek

Rüyada balçıkta yürümek, ne yazık ki iyi şeylere işaret etmez. Rüya sahibinin canının sıkılacağı haberler alacağına, gülen yüzünün solacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına, hayallerinin söneceğine ve uğursuzluk dolu, kötü bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada Balçığa Batmak

Rüyada balçığa batmak da musibetlere tabir edilir. Rüyayı göre kişinin çok tatsız olaylar yaşayacağına, gözyaşı dökeceğine, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına bu nedenle de hastalanıp yatağa düşeceğine işaret eder. Kötü günlerin arka arkaya geleceği ile açıklanır.

Rüyada Balçığa Düşmek

Rüyada balçığa düşmek, gam, keder ve kasavet anlamına gelir. Rüya sahibinin başından kara bulutların eksik olmayacağına ve kişinin hayatının belki de en berbat günlerini geçireceğine rivayet edilir. Kişi, felaket gibi bir dönem geçirecektir diye yorumlanır.

Rüyada Balçıktan Kurtulmak

Rüyada balçıktan kurtulmak, yüzün gülmesi anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin tüm şanssızlığını ve kısmetsizliğini arkasında bırakacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, ün ve itibar sahibi olacağına ve yaşamın güzelliğini yeni yeni fark edeceği şeklinde değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!