RuyaTabirleri.com

Rüyada Bale Görmek

Rüyada bale görmek, uzun zamandır düşünülen ve üzerinde planlar yapılan bir fikri yakın bir arkadaşına açan rüya sahibinin, yeni görüş açıları edinerek isteklerine daha doğru şekilde ulaşacağına alamet eder. Kişinin beklediği huzura nihayet kavuşacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına ve güçlükle elde ettiği servetini daha da büyüteceğini bildirir. Çekilen cefaların bitmesini müjdeleyen rüya, kişinin yakın zaman itibariyle hayatında iyi gelişmeler yaşayarak daha da huzurlu olacağını, emeklerinin meyvesini ve karşılığını bolca alacağına da alamettir. Bale gören kimseler alacakları toplu bir ikramiye veya parayla tüm borçlarından kurtulur ve rahata ererler. Kişinin ince ruha sahip olduğunu, sanata yatkınlığını, duygusallığı ve insancıl davranışları ile herkesin sevgisini kazandığını da tabir eder.

Rüyada Bale Yapmak

Yetenekleri konusunda destek alan kişinin bu alanda eğitim almaya karar vereceğini ve yaşı ne olursa olsun, becerisini geliştirip, o alanda önemli işler yaparak, ün sahibi olacağına delalet eder. Kötü alışkanlıklardan tamamen uzak yaşayan rüya sahibinin sağlığına aşırı ihtimam göstereceğini ve hem zihinsel, hem de fiziksel olarak çok uzun süreler sağlıklı bir hayat süreceğini de bildirir. Uğraş verilen alanda isim yapmak, saygınlık elde etmek ve başkalarının gözünde değerli, fikir danışılan, bilgi sahibi biri olarak görülmek manasına da gelir.

Rüyada Bale Gösterisi İzlemek

Birkaç gün içinde gelecek iyi haberler sayesinde kişinin hanesinde bir ferahlama olacağına ve kısa süreliğine de olsa sorunlardan uzaklaşarak daha sakin kalınacağına alamettir. Rüya sahibinin umudunu yeniden filizlendirecek güzel gelişmelerin de habercisi olan rüya çilelerin sona ereceğinin müjdesini de verir.

Rüyada Bale Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle fiziksel aktivitelerini fazlalaştıran insanların sürekli olarak vücut hatlarına odaklanmalarını ve iyi görünmek için daha da hırslı şekilde çalıştıklarını bildirir. Estetiğe olan düşkünlüğü sembolize eden rüya, kişinin aşırı mükemmeliyetçi yanına da vurgu yapar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!