RuyaTabirleri.com

Rüyada Balgam Çıkarmak

Rüyada balgam çıkarmak, rüyayı gören kişinin kurtuluş yollarına, çarelere, çözümlere, şansa, kısmete, bolluğa ve berekete kavuşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin mutsuzluktan, umutsuzluktan ve karamsarlıktan sönmüş olan gözünün ışığının yeniden parlamasına, yaşam enerjisinin ve isteğinin canlanmasına ve rüyayı gören kişinin hayaller kurmaya kaldığı yerden devam etmesine vesile olacak hayırlı ve güzel olayların meydana geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Balgam Çıkarttığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı sıkıntıların, sorunların ve dertlerin sona ereceğine, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına ve rüya sahibinin artık kötü günlerini arkasında bırakarak güzel günleri kucaklayacağına tabir edilir. Rahata, esenliğe ve huzura kavuşmaya yorulur.

Rüyada Ağzından Balgam Çıkarmak

Rüyasında ağzından balgam çıkarttığını gören kişinin içine attığı, sustuğu, kendisini çok üzmesine rağmen kimseye söyleyemediği ve yüreğinde sakladığı her şeyi yüksek sesle ifade edeceğine ve bir anda tüm yükünden, ağırlığından, gamından, tasasından ve derdinden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Yeşil Balgam Çıkarmak

Rüya sahibinin sağlık sorunlarından kurtulacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, kendisini kötü hissettiren her türlü duygu, düşünce ve korkudan da uzaklaşacağına ve böylece mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Sarı Balgam Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin iyilik, hayır ve güzellik bulacağına işaret eder. Rüya sahibi içini kemirip duran, üzülmesine, ağlamasına, eve kapanmasına ve sosyal hayatından uzak durmasına neden olan tüm meseleleri unutmaya karar verecek ve mutluluk için büyük bir adım atacak demektir.

Rüyada Öksürerek Balgam Çıkarmak

Rüyasında öksürerek balgam çıkardığını gören kişi, tuttuğunu koparacak, kafasını koyduğunu yapacak ve heveslendiği her işte başarıya sahip olacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin isteklerine giden yolda engel tanımayacağı, er ya da geç amacına ulaşacağı ile tabir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Balgam Çıkarmak İle İlgili Rüyalar;

 1. emrah (27 Aralık 2014 saat: 10:56)

  Ruyamda bogazim balgam doluydu.cikarmak icin ugrasiyordum defalarca cikarmaya calistim cikmadi.her defasinda cikacak gibi oldu ama cikmadi.bir gun oncede titiz bi sekide iskembe temizleyen onlarca insan gordum.sadece islerini yapip bana bakiyorlardi .sizce tabiri nasildir

 2. aylin (28 Mayıs 2014 saat: 06:11)

  rüyamda babaannemi kaybediyodum çok ağlıyorum öyle böyle bir ağlama değil babaannemin ablasının evine taziyeye gidiyorum kalabalık gectikden sonra babaannem ve daha önce gerçekten şu andada hayatta olmayn ablası geliyo fakat bir tek ben görüyorum gördüğümü söylüyorum fakat kimse inanmıyor bana artık çok ağlamaktan öksürüğe tutuluyorum bir posete balgam çıkartıyorum ama çıkarttıgım balgamsanki kırk yıllık sigara icen biri gibi kapkara çok göremiyorum ama bana göstermek istemiyolar daha sonra orda uyandım

 3. NURAN (10 Nisan 2014 saat: 09:36)

  Rüyamda Kılıçlaroğlu balgamla alakalı konu anlatıyordu.öksürünce balgam çıkar dedi. Bende öksürdüm ağzımın içi balgam doldu. hemen lavaboya koştum hep bunu yaptım her gidişimde sarı,yeşil balgam çıkıyordu. Sonra dersi Harun hoca anlatmaya başladı.

  Acaba bunun anlamı nedir?

 4. Gizem Gülnar (03 Mart 2014 saat: 19:44)

  Rüyada en yakın arkadaşımla falcıya gittik o fal baktirdi ben bekledim daha sonra çok yağmur vardı ve hızlıca eve giderken sergi gibi bir şey gordum ve içeri Girdiğimde daha Önce artık konusmadigim bir arkadasimin yeri oldugunu ogrendim daha sonra o arkadasim bizi minibusle eve birakiyor barisir gibi oluyoruz ve ben sürekli öksürüyorum ve balgam çıkardım 3 kere en sonunda arabayi kenara çekip zorla kusmaya basladim ama bi baktim mezarlık kenarindaydik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,