RuyaTabirleri.com

Rüyada Balgam Görmek

Rüyada balgam görmek, durağan bir yaşam şeklinde tabir edilir. Her bir işin her gün olağan şekilde sürüp gideceğine, günlük hayatta kayda değer her hangi bir değişikliğin yaşanmayacağı, hayatın durağan, heyecansız, keyifsiz sürüp gideceği anlamına gelir. Yani, deyim yerindeyse ne kısalıp, ne uzamak durumunda olmak şeklinde açıklanır. Rüya sahibi, ne ileri ne de geri gitmeksizin aynı şartlarda yaşamayı sürdürecektir, hayatında bu aralara bir yenilik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Balgam Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişi maddi zarara uğrayacak ve bütçesinde meydana gelecek olan açık nedeni ile uzun süre kendini toparlayamayacak demektir. Planda olmayan harcamalar yapmaya bu nedenle de elindekini bitirip zor durumda kalmaya tabir edilir.

Rüyada Balgam Kusmak

Rüyada balgam kusmak, musibet ve bela anlamına gelir. Rüya sahibinin zor durumda kalacağı, sıkıntıdan tırnaklarını yiyip, uykusuz geceler geçireceği günlerin yaklaştığına delalet eder. Muhtemel bir sağlık sorununa işaret ettiği de söylenir.

Rüyada Balgam Yutmak

Rüyasında balgam yuttuğunu gören kişinin geliri artacak bu sayede de daha fazla dünya malına sahip olacaktır. Güzel gelişmeler, hayırlı kısmet, bol şans, bereket ve nimet anlamına gelir.

Rüyada Balgam Çıkardığını Görmek

Rüyada balgam çıkardığını görmek de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine ve geçim derdinin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek uğursuzluk ve talihsizlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başına pek çok üzücü olayın geleceğine, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına ve hayatının alt üst olacağına tabir edilir. Rüyada kuru kuru öksürmekse çok daha ciddi olayların yaşanacağına ve gözyaşı döküleceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!