RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak, genellikle hayırdır ve zenginliğe yorumlanır. Balık avlayan kişinin talihi, şansı artar ve eline yüksek miktarda bir mal geçer. Bu rüya dünya ve ahiret mutluluğuna, kazanacağınız başarılara, sizi bekleyen parlak bir geleceğe, arzu ve isteklerin kabulüne, iş hayatında çok büyük bir mevkiye gelmeye, makam sahibi olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Büyük Balık Avlamak

Rüyada büyük balık avlayan kimse, gerçek hayatta da birçok fırsat değerlendirerek, çok büyük bir mevki kazanır. Bu rüya özellikle ticaretle uğraşanlar için yapacakları işlerde başarıya ve büyük bir kara işarettir. Büyük balık bazen de karşınıza çıkacak iyi bir kısmettir. Büyük balık tutan yönetici olur veya bir gruba liderlik eder.

Rüyada Küçük Balık Avlamak

Küçük balık bazen sıkıntı ve küçük dertlere bazen de kişinin eline geçecek az ama değerli mala işarettir. Küçük balık yakalayan sıkıntıdan sonra feraha erişir, üzüntüleri biter, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürer. Bazen de böyle bir rüya paraya, eğer birden fazla küçük balık yakalanmışsa, mala ve değerli eşyaya yorumlanır.

Rüyada Balık Avlayan Kişi Görmek

Rüyada balık avlayan kimse, gerçek hayatta ticaretle uğraşan veya para işleri ile meşgul olan kimsedir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse, güçlü ve maddi anlamda kuvvetli bir adamın yanına girer veya onun için çalışır. Bu rüya yakında hiç görmediğiniz nimetlere kavuşmaya, size yardım edecek bahsi geçen özelliklerde bir kişi sayesinde fakirlikten kurtulup zenginleşmeye işarettir.

Rüyada Balık Avlamak Ve Yemek

Rüyada balıkları yakalayan, onları taksim eden, pişiren veya yiyen kimse, dünya hayatında çok büyük nimetlere erişerek oldukça yüksek mevkilere çıkar. Bu rüya geleceğinizin çok güzel olacağına ve isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Avlamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Nail (22 Kasım 2016 saat: 18:04)

    Merhabalar ben enteresan bir rüya gördüm yorumlarınızı rica ediyorum
    Küçük bir gölette olta ile yakın mesafeden bir kaya balığı yakaladım balığı çıkarmaya çalışırken balık alev topuna dönüştü sonra yükseldi ve bana alev topu attı bende karşılığında buzul topu attım ve onu bastirdim hayırlısı tabi yorum lütfen

  2. Göknur (25 Mart 2015 saat: 06:27)

    Merhaba kolay gelsin ben rüyamda bir balıkçı teknesinde balık avlıyorum bi ara telefonum çalıyor ve ilk okul zamanındaki öğretmenim arıyor ben ona şuan müsait olmadığımı daha sonra kendisini arayacağımı soyluyorum. Be ardından balık yakalamaya devam ediyorum. Hiç balık tutamadım derken birden otlamada balık yakalandığını fark ediyorum ve çekmeye başlıyorum denizin içinde balıkları görebiliyorum.ve oltamı yukarı çeki yorum tuttuğum balıklar ufak olduğunu görünce balıkları oltadan çıkarıp geri salıyorum… Rüyam bu şimdiden sizlere kolay gelsin diyorum umarım yorumlarınız rüyamı..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,