RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Kızartmak

Rüyada balık kızartmak, rüya sahibinin mesleğinde büyük tecrübeler edinmesine vesile olacak ve işinin ehli haline gelmesini sağlayacak gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin bu sayede ticaret hayatında kendisine çok şey katacağına yorulur. Bu rüya, başarılı olup, rakiplere karşı zafer elde etmeye ve yükselmeye işaret eder.

Rüyada Balık Kızartmak ve Yemek

Maddi ve manevi anlamda tüm beklentileri yerinde getirmek için eşsiz ve herkese nasip olmayacak kadar güzel fırsatlar yakalamaya delalet eder. Uğur olarak kabul edilir ve rüya sahibinin şansının çok açık olacağı günlerin geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Balık Kızarttığını Görmek

Rüyayı gören kişinin emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği takdiri alacağına ve istediği noktaya geleceğine alamet eder. Kısmet almaya, bolluk ve berekete kavuşmaya, dünya nimetlerinin en güzellerini elde etmeye yorulur. Rüya sahibi Allah’ın lütufları ile karşılaşacak ve çok rahat edecek demektir.

Rüyada Kızarmış Balık Görmek

Rüyasında kızarmış balık yediğini gören kişi çok istediği bir şeye kavuşur ya da sürpriz bir gelişme ile karşılaşır diye değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin dileklerinin de, dualarının da kabul olacağına tabir edilir.

Rüyada Kızarmış Balık Yemek

Zengin olmaya alamet eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı işler sayesinde elinin bollaşacağına, rızkının genişleyeceğine, bankadaki hesabının kabaracağına ve mallarının da aynı oranda artacağına işaret eder.

Rüyada Balık Görmek

Rüya sahibinin her türlü olanağa sahip olacağı ile tabir edilir. Kişi, ilerlemek, kalkınmak ve gelişmek için eksiği olan tüm fırsatları elde edecektir ve böylece daha güzel bir yaşama kavuşacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Balık Yemek

İşlerin açılacağına, ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına rivayet edilir. Kolay ve rahat bir hayat anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Kızartmak İle İlgili Rüyalar;

  1. özlem (15 Mayıs 2014 saat: 10:45)

    bi kaç ay önce sözlendim .rüyam da sözlümü görmek için evlerine gidiyorum.ama kaynana bizi başbaşa bırakmiyor .bi odada oturmuş sözlümun yanıma gelmesini bekliyorum.annem de o evde .annem ben onlara gittim diye kıskanıyor sonra küçük yeğenim yanima geliyor balık balık diye ağlıyor bana balık pisir diyor.bende bi tepsinın içine büyük büyük balık koyuyorum ve soba da kızartıyorum.annem de bana ters ters bakıyor şimdi den onlara hizmet ediyorum diye.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,