RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Satın Almak

Rüyada balık satın almak, kişinin maddi kazanç sağlaması anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişi kısa sürede şan ve şöhret sahibi olarak herkes tarafından tanınacağı ve sevileceği bir iş yapar. Böyle bir rüya genellikle çokça mala mülke, paraya, gören kişinin güzel bir iş bulmasına, her anlamda talihin dönmesine ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada balık satan balıkçı görmek, ondan istifade edeceğinizin bir adam anlamındadır. Bu rüyayı gören kimse, çok kuvvetli ve zengin bir adamın himayesine girer veya gerçek hayatta böyle bir kimse ile tanışır. Aynı zamanda bu rüya sizin için hayırlı kapıların açılmasına veya istediğiniz terfiye işarettir.

Rüyada Balık Satmak

Rüyasında balık satanın elinden bir miktar mal çıkar veya gören kişi parasını hayırlı yerlere harcar. Bu rüya, güzel bir geçime, yakında kolaylıkla rızkınızı kazanacağınıza, dilek ve isteklerin gerçekleşmesine, dünya hayatında mutluluğa, fakirler için bu durumdan kurtulup zenginleşmeye, aile içinde huzur ve mutluluğa işarettir.

Rüyada Balık Kurutmak

Rüyada balıkları çiğ olarak alan ve onları kurutan kime, eline geçen tüm paraları biriktirir veya hayırlı yollarda sarf eder. Bu rüya kazanırken elinizdeki paranın bir kısmını ihtiyaç sahiplerine verdikten sonra, biriktirmeniz ve mal sahibi olmanız gerektiğini gösterir. Bazen de bu rüya meşakkatle kazanılacak yüklü bir miktarda paradır.

Rüyada Balık Yemek

Rüyada balık yemek farklı şekillerde yorumlanır. Bu rüya bazen temiz rızık, güzel geçim, helal para ve kolay kazanç iken; bazen de arzu ve isteklerinizin gerçekleşmesine, yakın zamanda talihinizin artmasına ve böylece büyük kazançlar elde etmenize, bekarlar için evliliğe ve yuva kurmaya işarettir. Bazen de balık yemek, uzun süredir beklediğiniz bir haberi almanıza veya başınıza gelecek bir olayla mutlu olup, bu olayın size birçok hayrı beraberinde getirmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Satın Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. Yasemin Katırcıoğlu (27 Ekim 2015 saat: 00:08)

  Merhaba
  Ben rüyamda tezgahta balık satan bir balıkçıdan iki arkadasımla balık alıyordum.Benden önce arkadaşlarım aldılar balıkların tanesi 1tl idi.Balıklar hatırladığım kadarıyla palamuttu benim en sevdiğim balık Palamut değilse bile buyuk balıkdı.Arkadaşlarım iki şer tane aldılar sıra bana geldi adam benim iki balığımı koydu poşete fakat benim balıklarım arkadaşlarımınkine nazaran ufakdı bunu balıkçıya belirttim balıkların bulunduğu tezgahda arkadaşlarımınki kadar büyük balık kalmamışdı adamda yan yataftan bana buyuk ama tam kılçıklarına paralel yukarıdan aşağı kesilmiş iki parca halinde bir balık daha verdi ben bakdım balığa balık buyukdu fakat ezikdi böyle taze diri değildi ezilmiş bir haldeydi.rüyamı yorumlarsanı çok sevinirim.Normalde benim arkadaşıma balık sözüm var balık alıp yapacakdık bu bikinç altı rüyasımı bilemedim

 2. Rabia (30 Haziran 2015 saat: 15:44)

  Rüyamda tezgahtan büyük bi balık aldım kacmaya basladim kosuyodum sonra balikciya geldim orda bissuru balik gordum canliydilar. Sonra balikci adama abi bu buyuk baliga kac lira verirsin dedim adam da 80 lira veririm en az dedi bende nedense baligi vermedim. Sonradan o baliklara baktim abi bunlarin fiyati ne kadar dedim adam 80 lira dedi obur baligi sordum 120 lira dedi bi balik alcak kadar param bile yoktu 10 lira vardı ben sessizce aglamaya basladim kac haftadir balik yemedim diye sonra ordaki adam halimi gorunce bana bir kilo o istedigim baliklardan veriyo ben cebimdeki 10 lirayi veriyorum kasiyer bana paraüstü 4 lira veriyo (niye verdi onu anlamadim) sonradan iki poset balikla yurumeye basladim bizim evin caddesinde eve gidemeden ruyam bitti uyandim

 3. Gül (14 Mayıs 2015 saat: 07:14)

  Rüyamda şarküteri gibi bir yere girdim ve oradan balık almak istedim hem dilimlenmiş hemde bütün balıklar vardı bende dilimlenmisinden bir miktar aldım ödeme yaptım kasanın önünde ayaklarimi ayakkabı sıktı corabimi çıkararak giymeye calisiyodum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,