RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Sürüsü Görmek

Rüyada balık sürüsü görmek, çok sayıda kısmet ve talih açıklığı demektir. Kişi için müjdeli sayılacak bir rüyadır ve artık şanssızlıklardan kurtulacağını ve nihayet üstündeki sıkıntıyı atarak sevinçle hayatına devam edeceğini, bozulan işlerin tekrar toparlanmaya başlayacağını ifade eder. Uğurlu insanlarla tanışmak, he anlaşmanın sonucunda kazanç elde etmek, işleri büyütmek ve aynı zamanda saygın biri olmak manasına gelir. Para gelmesi demek olan rüya, kişinin beklediği paraların eline geçmesiyle beraber beklenmedik paralar da alacağını, maddi konuda elinin rahatlamasıyla mutluluğunun da artacağını ifade eder. Görülen balık sürüsü çoksa, bekar kişiler için sürekli kısmet çıkacağını, isteyenlerinin çok olacağını, beğenilen, sevilen biri olacağını tabir eder.  Yıllarca sürecek, güçlü bir kariyere sahip olmak manasına gelen rüya, yükselmeye, istekler konusunda engellerle karşılaşmamaya alamet eder.

Rüyada Balık Sürüsüyle Yüzmek

Çok güzel bir rüyadır ve kişinin kendisi kadar çevresinin de aynı şekilde şanslı olduğunu, iyi insanlarla, kendisine sürekli fırsatlar sunacak yeni kişilerle tanışacağını, sahip olduğu arkadaşların ve dostların da yardımıyla hiçbir zaman işlerinin bozulmayacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, saltanatını ömür boyu sürdüreceğini ifade eder. Kısmetlerin en güzellerine sahip olmak, nazarlardan kurtulmak demek olan rüya, eldeki paraların, birikimlerin çok daha kar getirecek işlere yatırılacağını ve kısa vadede kişinin zenginliğini artıracağını tabir eder.

Rüyada Balık Sürüsü Yakalamak

Hayatının en büyük şansını ele geçirecek olan rüya sahibi, bundan sonraki yıllarını tamamen rahat şekilde geçireceğini ifade eder. Çok sayıda kısmete işaret eden rüya, hem evlilik, hem para, hem çocuk, hem de mal, mülk anlamında herhangi bir sıkıntı olmadan yaşanacağına, güzel günlerin çok yakın olduğuna, hasta insanların eskisi gibi sağlıkla hayatlarına devam edeceklerine delalet eder.

Rüyada Balık Sürüsü Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini farklı kılabilmek, diğer insanlardan ayırabilmek için yeteneklerini geliştirmek, bilgisini artırmak isteyen kişilerin herkes tarafından beğenilmek istediklerine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!