RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada balık tuttuğunu görmek, oldukça hayırlıdır. Rüyasında iri ve büyük bir balık tutan aynı nispette bir kısmetle karşılaşır. Bu rüya bereketin artmasına, geçimin genişlemesine ve ele geçecek çok miktarda para ve maldır. Eğer tuttuğunu küçük bir balık ise bu rüya mütevazı bir hayata, sıkıntı çekmeden geçimini sağlamaya, zenginleşmeye, her anlamda mutlu olmaya yorulur. Balık tutan kişi, hayırlı kısmetler bulur, bekârsa evlenir, evli ise çocuk sahibi olur, sıkıntıdaysa tüm sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Bir Başkasının Balık Tuttuğunu Görmek

Bu rüya güvenilir ve Allah korkusu olan iyi bir arkadaştır. Rüyada başka birinin balık tuttuğunu gören, kendisine faydası dokunacak iyi arkadaşlıklar edinir. Bazen de bu rüya başkasından faydalanma, menfaat görme, çok zor bir durumdayken kuvvetli kişilerden yardım almadır. Rüyada balık tutan kişi eğer tanınıyorsa rüya sahibi o adamla dost olur veya ondan yardım alır.

Rüyada Balık Tutup Dağıttığını Görmek

Rüyada sayısı bilinmeyene balık mal ve pataya, sayısı bilinen ise kadına işarettir. Rüyasında balık tutan ve bunu insanlar arasında bölüştürüp dağıtan kimse tahmin edemeyeceği miktarda mala veya ganimete konar. Bu rüya zenginlik ve ferahlıktır. Tutulan balıklar eğer büyükse mal ve para da o kadar çok ve büyük olur.

Rüyada Bulanık Suda Balık Avlamak

Bu rüya iyi sayılmamaktadır. Bu rüyayı gören bazı sıkıntılar yaşar veya iş hayatında zorluklarla karşılaşır ve zarar eder. Temiz ve duru suda balık avlamak ise oldukça hayırlıdır. Yakında oldukça büyük bir kısmet çıkacağına ve rüya sahibinin her anlamda rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Sazan Balığı Görmek

Rüyada görülen sazan balığı bekârlar için evlilik veya aşk ilişkisidir. Böyle bir rüyayı gören kişi tahmininden de hızlı bir şekilde evlenerek güzel bir yuvaya sahip olur. tüccarlar için ise bu rüya çok kazançlı bir işe girişip, oldukça büyük mal elde etmedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ökkeş-ky (19 Ocak 2016 saat: 14:19)

    Rüyamda çok balık yakaladım bir arkadaşla büyük balıklardı akar suda yakaladık suyun dışına çıkardık 5 tane arkadaş balıkları yemişti çici yemişlerdi bir tane kalmıştı bende 4 birini yedim sonra yiyemedim bu çi yenirmi dedim balıkları çuvalla yakalamıştık üç defada yakaladık 50 tane vardı balıklar her çeşit balık vardı beyaz uzun balık ta vardı

  2. hsyn.szr (30 Mart 2015 saat: 14:29)

    merhaba,ismim huseyin.bu aralar biraz sikintiliyim.ortak dukkan actik teyzemin ogluyla,sonra ortagim beni cok yuklu bir borcla yari yolda birakti.bu olaydan sonra bir kizla tanistim.alisveris yaptigim kasapta kasiyer.o benimle tanismak istedi haber gondermis bana.bulustuk konustuk,cokta iyi anlastik.yalniz aramizda sıkıntılar var.aramizda ki yas farki,evimin olmamasi,dukkanin borcu ve ailesinin kizi disaridan biriyle evlendirmek istememesi gibi cesitli problemlerimiz var be su anda gorusemiyoruz kizla.

    Ruyamda oltayla buyuk balik yakaladim.sonra acidim baliga onu oksayip suya geri biraktim.ve sevindim.bu ruyamin tabirini yaparsaniz mutlu olurum.simdiden teşekkür eder saygılar sunarim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,