RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Yakalamak

Rüyada balık yakalamak, iş hayatında uzun zamandan beri devam eden sorunları, ailede başgösteren sıkıntıları ve tartışmaları ve maddi manevi sorunlar yüzünden üzülen insanların problemlerini çözecek ve herkesi ferahlatacak bir haber alınacağına alamet eder. İş hayatında gerçekleştirilecek işler sayesinde çok büyük kazanç elde etmeye ve bu sayede tüm maddi sorunlardan kurtulmaya tabir eder.

Rüyada Büyük Balık Yakalamak

İş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri ters giden şeylerin düzeleceğine, sorunların biteceğine ve sıkıntıların bu sayede sona ereceğine işaret eder. Çok büyük kazanç sağlamaya, hastalıktan kurtulmaya, karlı bir işe girmeye ve başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Balık Yakalamak ve Yemek

Rüyayı gören kişinin, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının son bulacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına yorulur.

Rüyada Birçok Balık Görmek

Rüyada birçok balık görmek ya da sayısız balık görmek çok büyük işler yapılarak büyük bir servete sahip olunacağına tabir eder.

Rüyada Balık Tutmak

Parasal ve ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına ve çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulur.

Rüyada Elle Balık Tutmak

İş hayatında ve eğitim hayatında kimseden yardım alınmadan, rüyayı gören kişinin, sadece kendi bilgi, beceri ve yeteneği ile çok iyi işler yapacağına sıkıntılarından bu şekilde kurtulacağına ve çok huzurlu ve kafası daha dingin bir insan olacağına alamet eder.

Rüyada Balık Temizlemek

Rüya sahibinin, çok büyük emek verdiği ve çok özveride bulunduğu bir işten emeklerinin karşılığını fazlası ile alacağına ve sıkıntılarının son bulup rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Yakalamak İle İlgili Rüyalar;

  1. melda (21 Kasım 2014 saat: 15:55)

    Rüyamda annem babam ve ben piknik yapmak icin agaclik bir yere gitmek icin yola cikmistik.. yolda arabamizla giderken bir anda siddetli saganak yagmur yagmaya basladi.. heryer sel oldu ama su berrakti.. biz arabanin icinden ciktik sudan bir kac metre yuksekteydik.. araba o sirada suya gomuldu ve kuculdu babam elini suyun icine soktu arabayi tutup cekmek icin.. cektigi an insan buyuklugunde kocaman parlak cok guzel bi balik elindeydi baligin burnunun ustunde el takilip tutulacak bir yerinden elini gecirip tutmustu.. sonra arkamizi dondugumuzde bi agacta cengel asiliydi baligi burnunun ustundeki o tutma yerinden asti cengele.. ama kocaman balik kipirdadikca cengelden kurtulup tekrar suya dustu.. uzulduk o an.. ama balik suyun kiyisinda babamin onu tekrar almasini bekledi gitmedi.. ve babam tekrar cekip aldi .. ruyada burda bitti.. tesekkurler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,