RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Yediğini Görmek

Rüyada balık yediğini görmek, yenilen balığın durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde tabir edilir. Eğer rüyayı gören kişi rüya da çiğ balık yediğini görmüşse iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, yaşadığı üzüntülerden kurtulacağına ve hayırlı bir kısmet ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına delalet eder. Eğer rüya sahibi pişmiş balık yiyorsa iş hayatında yediği balığın miktarı kadar para elde edeceğine ve çok büyük bir zenginliğe sahip olacağına alamet eder.

Rüyada Çiğ Balık Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun bir zamandan beri kötü giden iş hayatının yakında toparlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Kedinin Balık Yediğini Görmek

Rüya sahibine düşmanlık besleyen birisinin, iş hayatında rüyayı gören kişini peşinde olduğuna, yaptığı işleri baltalamaya çalıştığına, sürekli sorun çıkardığına, bütün işlerinde köstek olduğuna ve rüya sahibinin ismini lekelemeye çalıştığına delalet eder.

Rüyada Birinin Balık Yediğini Görmek

Çok büyük çalışmalar gerçekleştirmek için uğraşan rüya sahibinin, iş hayatında insanların dikkatini çok çektiğine, çok büyük ve hayırlı yardımlarda bulunan rüya sahibinin, çok uzun zamandan beri yapmak istediği hayallerine kavuşacağına ve beraberinde sevdiği insanların da hayallerine destek vereceğine ve bu sayede insanlar tarafından çok sevileceğine alamet eder.

Rüyada Yılanın Balık Yediğini Görmek

Rüya sahibine iş hayatında ve sosyal hayatında çok büyük düşmanlık yapan kişilerin gittikçe büyüdüklerine ve rüyayı gören kişinin, canını yakmak için çeşitli planlar kurduklarına, yakında bu planları uygulamaya koyacaklarına, bu yüzden rüya sahibinin, çok dikkatli olması ve kendisini koruması gerektiğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Balık Yediğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. asli (16 Ekim 2014 saat: 11:48)

    Slm Ruyamda evime giriyorum bir bakiyorum iki kusumdan biri kafesten cikmis beni gorunce kafese giriyo direk anliyorum ki kötü birsey yapmis birden aklima baliklarimi yemis olabilir dusuncesi geliyor orkarak gidiyorum akvaryumunum yanina bir de bakiyorum ki akvaryumumun icinde baliklarimin hic biri yok :( hatta süs oyuncak baliklari bile yemege calismis sonra tekrr kafesten cikip tekrar balik ariyo bende aglayarak uyaniyoruum bu kafar simdiden cok tsk ederim

  2. yahya (03 Haziran 2014 saat: 08:22)

    selamun aleykum rüyamda dev bir piton yılanı giderken görüyorum sonra büyük balığı yutuyor balığın ağırlığıyla olduğu yerde kalıyor sonra beyaz mersedesle yanından geçen beyaz ceketli şık bir adam arabadan inip 3-5 metre mesafeden çakmağını çakıp yılana fırlatıyor ikinci çakışta çakmağı yakıp yılana atıyor yılan alev alıyor sonra adam da ortadan kayboluyor arabaya sahip çıkmaya çlışıyoruz devamını tam hatırlamıyorum saygılar şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,