RuyaTabirleri.com

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balina görmek pek de iyi sayılmaz, kişinin yaşayacağı sıkıntılar, zorluklar ve sorunlar anlamına gelir. Özellikle de iş hayatında yaşayacağı düşüşe ve uğrayacağı zarara delalet eder. Rüya sahibi bir süre maddi sıkıntılar ve zorluklar çekecektir fakat bu sadece bir geçiş dönemidir, daha sonra işler yeniden yoluna girecektir.

Bazı rüya tabirleri balinanın kısmet olduğu şeklinde yorum yapar. Balina kısmettir ama bu kısmeti aşmak için büyük engelleri aşmak gerekir. Bir kişi rüyasında balinayla yüzdüğünü görürse eğer büyük bir iş adamı olacak ya da yüksek bir makama gelecek demektir. Balinanın üstünde durduğunu ya da oturduğunu gören kişi ise iş camiasında herkesçe bilinen ve başarılarıyla adından söz ettiren bir iş adamı olacaktır.

Rüyada Balina Yakalamak

Rüyasına balina gören kişinin büyük bir iş hedefi vardır ve rüyasında balinayı yakaladığı için bu işi alacak demektir.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü gören kişinin üst üste pek çok iş teklifi alacağı ve bunların hepsinin de çok tanınmış ve ünlü firmalar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu gören kişinin işleri sonunda yoluna ve düzene girecek, morali ve kazancı da yerine gelecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre balina kuyruğu görmek sorunlara çözüm bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Balina Öldürmek

Rüyada balina öldürmek kişinin önüne çıkan her sorun ve engelle savaşmak için sahip olduğu kudrete ve hayatındaki üstün başarılara işaret eder.

Rüyada Balina Saldırısı

Rüyada balina saldırısına uğramak kişinin içinden çıkamayacağı problemlerle karşılaşacağına ve içinin sıkılacağına delalet eder.

Rüyada Yunus Görmek

Rüyada yunus görmek huzurlu ve dingin bir yaşam ile tabir edilir. Rüya sahibi güzel karakteri nedeni ile herkesin sevgisini toplayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Balina Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. zeynep (10 Ekim 2014 saat: 14:00)

  Merhaba. Biz bir okul gezisiyle bir yere gidiyoruz, ve orda bir balinayi daracik, anca kendi boyu kadar bir havuza kapatmislar. Bizim gibi basklarida gelen olmus ve bizimkiler onlar gibi balinaya kurşun sıkıp onunla yüzdüler. Lakin ben hayvana acidigim icin protesto ettim, onlari uyardim ve yanlarina gitmedim. Gittigimiz yer bembeyazdi ve denizde vardi. Balinanin kendisi siyah ve beyazdi. Eger tabir edebilirseniz gercekten cok sevinirim.

 2. Erdal (30 Mart 2014 saat: 15:50)

  Merhaba rüyamda 6 veya 7 kişiydik bir balina tutmuşuz ve iplere bağlamışız çekiyoruz yanımda acun ılıcalı da vardı ve balinayı karaya çıkarmak istiyorduk iplerle çekiyorduk balinayı avlamıştık hatırladığım kadarıyla yani yaşamıyordu balina çok büyüktü ve siyahtı rengi ve masmavi bir denizin içindeydik bana bu rüyanın yorumunu yaparsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

 3. ALİYE (26 Mart 2014 saat: 09:44)

  Rüyamda 9-10 tane siyah ama yunustanda küçük bir sürü balina gördüm. Eski evimizin balinaların yaşayabileceği kadar su dolu ama parke kaplı zemininde bir tanesi bana doğru geldi ve ıslak olduğunu hissettiğim kafasını ve vücudunu sevdim. bunu gören diğerleride kendini sevdirmek için geldi.elimi ağzına götürereük ve biraz gıdıklanarak, bişey yapmayacakları telkinini hem kendime hemde yanımdaki kişiye söylüyorken ve gösteriyorken bir anda bir tanesi dişlerini gösterip üzerime atladı (pirana gibi) ama genede bişey yapmadı sürtünerek bana geçti gitti. Balina değildi sanki yunus gibilerdi.

 4. Ramazan (25 Ocak 2014 saat: 17:11)

  Rüyamda balinayı 7 veya 8 kişi ile yakaladık..Rüyamda yakaladığım balina büyük beyaz ve ağırca bir balinaydı.Balinayı hareketli makara ile yakaldığımızı görüyor ve makaranın bu ağırlığa ne kadar dayanabileceğini hesaplanamaya çalışıyordum.Sanırım hesaplarımı doğru yapmış olmalıyım ki balinayı sudan çıkarıp karada duran kocaman bir kafes tarzı bir şeye koyduk.Yakaladıktan sonra balinanın yanına gidip ona dokundum ve onun ne kadar yağlı bir vücuda sahip olduğunu fark ettim.Ondan sonrasını hatırlayamıyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,