RuyaTabirleri.com

Rüyada Balina Görmek

Rüyada balina görmek pek de iyi sayılmaz, kişinin yaşayacağı sıkıntılar, zorluklar ve sorunlar anlamına gelir. Özellikle de iş hayatında yaşayacağı düşüşe ve uğrayacağı zarara delalet eder. Rüya sahibi bir süre maddi sıkıntılar ve zorluklar çekecektir fakat bu sadece bir geçiş dönemidir, daha sonra işler yeniden yoluna girecektir.

Bazı rüya tabirleri balinanın kısmet olduğu şeklinde yorum yapar. Balina kısmettir ama bu kısmeti aşmak için büyük engelleri aşmak gerekir. Bir kişi rüyasında balinayla yüzdüğünü görürse eğer büyük bir iş adamı olacak ya da yüksek bir makama gelecek demektir. Balinanın üstünde durduğunu ya da oturduğunu gören kişi ise iş camiasında herkesçe bilinen ve başarılarıyla adından söz ettiren bir iş adamı olacaktır.

Rüyada Balina Yakalamak

Rüyasına balina gören kişinin büyük bir iş hedefi vardır ve rüyasında balinayı yakaladığı için bu işi alacak demektir.

Rüyada Balina Sürüsü Görmek

Rüyada balina sürüsü gören kişinin üst üste pek çok iş teklifi alacağı ve bunların hepsinin de çok tanınmış ve ünlü firmalar olacağı anlamına gelir.

Rüyada Balina Kuyruğu Görmek

Rüyada balina kuyruğu gören kişinin işleri sonunda yoluna ve düzene girecek, morali ve kazancı da yerine gelecek demektir. Bazı rüya tabirlerine göre balina kuyruğu görmek sorunlara çözüm bulmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Balina Öldürmek

Rüyada balina öldürmek kişinin önüne çıkan her sorun ve engelle savaşmak için sahip olduğu kudrete ve hayatındaki üstün başarılara işaret eder.

Rüyada Balina Saldırısı

Rüyada balina saldırısına uğramak kişinin içinden çıkamayacağı problemlerle karşılaşacağına ve içinin sıkılacağına delalet eder.

Rüyada Yunus Görmek

Rüyada yunus görmek huzurlu ve dingin bir yaşam ile tabir edilir. Rüya sahibi güzel karakteri nedeni ile herkesin sevgisini toplayacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!