RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkabağı Görmek

Rüyada balkabağı görmek, rüya sahibinin yanında yaşanacak bir drama şahit olmasına ve bu olayın her anına tanıklık edeceği için çok etkileneceğine ve sarsılacağına delalet eder. Rüya sahibi, yakın olduğu bir kimsenin başına gelecek olan ve herkesi çok üzecek bir musibetten en çok etkilenen kişi olacak diye tabir edilir. Rüyada balkabağı görmek, sıkıntı, meşakkat ve zorluk anlamına gelir. Şansızlık, uğursuzluk ve kısmetsizlik olarak değerlendirilir. Rüyada balkabağı görmek, bazen de yeni heyecanlar ve yeni mutluluklar yaşamaya ve bazı duyguları derinden hissetmeye işaret eder.

Rüyada Balkabağı Almak

Olgun ve güzel bir balkabağı almak, yeni ve müjdeli haberler almaya ve güzel gelişmeler yaşamaya işaret ederken, olmamış ya da kötü bir balkabağı aldığını görmek nahoş sözler işitmeye ve can sıkıcı olaylar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Balkabağı Toplamak

Doğru ve güzel işler yapıp başarılı olmaya bu sayede de itibar kazanıp, insanların dikkatini çekmeye ve onların sevgisini kazanmaya delalet eder. Rüyada balkabağı topladığını gören kişinin şansı daima kendisinden yanadır.

Rüyada Balkabağı Kesmek

Rüya sahibinin özel hayatı ile tabir edilir. Rüyasında balkabağı kestiğini gören kişi bu ara pek heyecanlı ve mutlu günler geçirecek, aşk hayatındaki trafik bir hayli yoğunlaşacak demektir.

Rüyada Balkabağı Yemek

Hayır bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin bozulan moralinin de, sağlığının da yerine geleceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine ve yatağa bağlı kalmak zorunda olmadan istediği gibi gezebileceğine yorulur.

Rüyada Balkabağı Soymak

Rüya sahibinin muradına ermesi ve sevdiğine kavuşması anlamına gelir. Rüya sahibi için sonu hayır olacak mutlu bir beraberlik yaşam şeklinde tabir edilir. Bekâr kişiler için evlenmeye, evli kişiler için de aile içinde ağız tadı ve huzur bulmaya delalettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: