RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek uzaklık ve özlem olarak tabir edilir. Rüyasında balkon gören kişi sevdiklerine hasret kalacak ve onları çok özleyeceği bir yerde olacak demektir. Rüyada balkon gören kişi arkadaşları, akrabaları ya da ailesiyle tekrar kavuşmak üzere uzakta bir yere gidecek ama sevgilisiyle ilişkisini tamamen noktalayacaktır.

Bir kişinin kendisini rüyada bir balkonda öylece yalnız başına görmesi tertemiz bir hayat yaşadığı için duyduğu vicdan rahatlığıyla tabir edilirken kalabalık bir insan topluluğu ile balkonda olduğunu görmesi bazı kimselerle ortak iş yapmak için görüşme gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır. Bir kişi kendini yıkık dökük bir balkonda oturmuş olarak görürse bu rüyada hayır ve hikmet vardır. Çünkü bu rüya sağlık, zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Bunun tam tersi olarak güzel ve lüks bir balkon görmek münakaşa ve tatsızlık olarak yorumlanır.

Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılması hayırlıdır, kişinin yeni projelerini ve planlarını hayata geçirmek için eline geçecek olan fırsatlara işaret eder.

Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek iki türlü tabir edilir. Balkon kapısı kapalıysa fırsat treninin kaçtığına ve iş işten geçtiğine, kapı açıksa yakın bir zamanda büyük bir kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğine delalet eder.

Rüyada Balkon Temizlemek

Rüyada balkon temizlediğini gören kişi geçmişe sünger çekecek ve eski hesaplaşmaları unutacak yeni ve temiz başlangıçlar yapacak demektir.

Rüyada Balkon Yaptırmak

Rüyada balkon yaptırmanın tatsız bir yorumu vardır. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde biri nedeni ile çok kötü şekilde utanacağı bir pozisyonda kalacak demektir. Rüyada ikinci bir balkon yaptırdığını gören kişi eşini gözden çıkarmıştır. Bu kişinin yeni arayışlara gireceği ve ilk fırsatta da eşinin üstüne bir kuma getireceği yorumu yapılır.

Rüyada Balkon Sepeti Görmek

Rüya sahibinin, birçok kişinin sorunlu olarak gördüğü bir işi çok pratik bir şekilde halledeceğine, bu sayede insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine alamettir. Rüyada balkon sepeti sarkıtmak, kişi, üzerine çok fazla eğilmediği bir konuyla ilgili olarak bazı adımlar atacak, bu sayede yüklü bir miktar kazanç elde edecek, pek beklemediği bir sorunu kısa zamanda çözecek ve kendisine sıkıntı çıkarmaya çalışan bir kişiyi çalışmalarından uzaklaştıracak demektir.

Rüyada Balkondan Bakmak

İşle ilgili büyük başarılar elde ederek insanların hayallerini süsleyen ve çok büyük bir kazanç getiren bir mevkiye terfi alınacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, mal mülk sahibi olunacağına, yapılan işte gösterilen çalışkanlık ve azmin insanlara örnek olacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına ve sağlığın her geçen gün daha da iyi olacağına işarettir. Rüyada balkondan bakmak ve anneyi görmek, çok istenen bir konu hakkında bazı çalışmalar yapılacağına, hayaller kurulacağına ve yaşanabilecek bazı sorunlara rağmen moralin, azmin ve sabrın kaybedilmemesi sayesinde büyük başarılar elde edileceğine tabir edilir.

Rüyada Balkondan Düşmek

İyi giden iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşılacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine ve uzun bir zaman boyunca sıkıntı yaşanacağına delalettir. Rüyada balkondan düşmek ve ayağa kalmak, kötü olayların ardından güzel haberlerin geleceğine, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına ve ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada Balkondan Atlamak

Yakın bir akrabaya güvenerek girilen bir işte hem maddi hem manevi olarak büyük kayıp verileceğine, bu kayıptan ötürü insanlara olan güvenin sarsılacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına yorumlanır. Rüyada alçak  balkondan atlamak, kötü giden bir işe yarısında müdahale edileceğine bu sayede sorunun büyük bölümünün çözüleceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına ve verilen bir sözün tutulacağına delalettir.

Rüyada Balkon Çökmesi

Kötü bir durumun yaşanacağına yorumlanır. Hiç beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalınacağına, yanlış bir karar verileceğine, sorunların artmasına ve işlerin iyice kötüye gitmesine sebep olunacağına ve yardım edecek kimse bulunamayacağına işarettir. Rüyada balkon çökmesi ve altında kalmak, manevi olarak çok kötü bir döneme girileceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine, bir uzmana başvurulacağına ve onun sayesinde bu durumun iyileştirileceğine rivayet edilir.

Rüyada Cam Balkon Görmek

Aydınlık ve ferahlık anlamına gelir. Kişinin, kafasını kaldırmadığı buna rağmen üç kuruş kazanç elde ettiği işten ayrılıp daha fazla kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, bu işle birlikte kendisine duyduğu güvenin artacağına, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok güzel bir haber alacağına yorulur. Rüyada geniş cam balkon görmek, dertlerin kısa süre içinde aşılacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına ve ana baba dualarının alınmasıyla iş dünyasında yüksek bir mevkiye sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada Balkon Camının Kırılması

Hem aile hayatında hem iş hayatında bazı aksilklerin yaşanacağına, bu aksilikler yüzünden parasal sıkıntıya düşüleceğine, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına alamettir. Rüyada balkon camının taşla kırılması, hane halkının birlik ve beraberliğini kıskanan bazı kişilerin, haneye nifak sokmaya çalıştığına, aile bireylerini birbirine düşüreceklerine ve sorunların büyümesine sebep olacaklarına delalettir.

Rüyada Balkon Kapısını Açık Görmek

Yeni işlerin geleceğine, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, maddi orunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine yorumlanır. Rüyada balkon kapısını kapalı görmek, eldeki işin kaybedileceği, sıkıntıların artacağı, işlerin kötüye gideceği ve parasal bir sorunun büyüyeceği anlamına gelir.

Rüyada Geniş Balkon Görmek

Yeni bir birlikteliğe başlanacağı, uzakta yaşayan bir aile bireyinin yakın zamanda geleceği haberi alınacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına delalettir. Rüyada geniş balkon görmek ve yıkamak, güzel bir işe, tatlı ve yardımsever bir eşe ve sorunların çözülmesine önayak olacak bir kardeşe sahip olunacak demektir.

Rüyada Dar Balkon Görmek

Rüyayı gören kişinin, sıkıntı çekmesine ve üzülmesine sebep olacak bir ortama ya da işe gireceğine ve bu yüzden kendisini bir türlü toparlayamayacağına, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine yorulur. Rüyada dar balkon görmek ve girmek, hatalı bir karar verileceğine, bu karar yüzünden sevilen bir kişi ile aranın açılacağına ve zor zamanlar yaşanmasına sebep olunacağına işaret eder.

Rüyada Çiçekli Balkon Görmek

Evlilik anlamına gelir. Kişinin, yapmak isteyip de bir türlü yapamadığı bir işi yapacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, sorunlarını aşacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakacağına ve rahat bir nefes alacağına tabir edilir. Rüyada çiçekli balkon görmek ve ağlamak, çalışma hayatında sürpriz bir iş teklifi alınacağına, bu teklifin ardından kısa bir süre düşünüleceğine, böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine delalettir.

Rüyada Çatlak Balkon Görmek

Sevilen bir kişinin yapacağı bir ihanet yüzünden rakiplerin çok sevineceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacaklarına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine ve zenginliğin kaybedilme noktasına gelineceğine yorumlanır. Rüyada çatlak balkon yıkılması, kaçan fırsatların ardından ah vah etmeye, zor zamanlar geçirmeye, yeni işler aramaya, tartışılan eşle büyük bir sorun yaşamaya, eldeki malları yitirmeye ve büyük sağlık sorunları yaşamaya delalet eder.

Rüyada Balkon Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyada balkon görmek, birey için bir durak demektir. Durup dinleneceği, nefes almak isteyeceği, kah kederleneceği, kah neşeleneceği bir yeri simgeler. Bireyin hayatın üzerine üzerine geldiği zamanlarda kendini attığı bir yer olduğunu yansıtır. Ya da böyle bir yer olması ve oraya sığınmak istemesine dair arzusu olduğunu ifade eder. Balkon aslında rüyada yalnızca bir simgedir ve bireyin iç dünyasında ve bilinçaltında sadece bir mekanı işaret etmekle sınırlı değildir aynı zamanda güvenilir, sır verilebilir ve dertlerin dökülebilir olduğu bir kimseyi işaret eder. Yani balkon her durumda bireyin bir sığınak ya da kendisine yaslanılacak bir kimseye gereksinim duyduğunu gösterir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: