RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkonda Oturmak

Rüyada balkonda oturmak, hayata tatlı bir mola verileceğini ve kişinin omuzlarındaki yükleri az da olsa azaltarak kendisi için bir şeyler yapmak isteyeceği anlamına gelir. Kısa süreli bir tatile veya dinlence yerine gitmeye de yorumlanan rüya, hafta sonu tatili yapmak, kaplıca veya doğa gezisine çıkmak suretiyle enerjisini yükseltmek isteyen kişilerin hayata bakış açılarında bazı değişiklikler yaşanacağını da ifade eder. Kendi evinin balkonunda oturmak aile ve akrabalarla ilgili meseleleri tatlıya bağlayacak şekilde çözmeye, evlatlarına iyi bir hayat vermeye, onların geleceklerini garanti altına almaya ve huzuru bulmaya alamet eder. Misafirliğe gidilen bir evin balkonunda oturmak, yakın bir arkadaşın kişiyle görüşmek isteyeceğine ve kendisini rahatsız eden bir konuda akıl danışacağına, kişinin kendisine yardım etmesini isteyeceğine tabirdir.

Rüyada Balkon Yıkamak

Konforu ve refahı artırmak için harekete geçmek, yaşam koşullarını daha iyi hale getirmek amacıyla yeni iş sahaları üzerine düşünmek, araştırma yapmak manasına gelir. Diğer yandan kişinin hayalperest bir yapıya sahip olduğunu ve yakın gelecekte kurduğu hayallerden hiç beklemediği şekilde para kazanacağına delalettir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Gerçeklerden kaçmak veya sorunlarla yüzleşmemek için sürekli kendisine hayali bir kaçış noktası bulmaya çalışan rüya sahibinin bu hatası yüzünden var olan borçları daha da artıracağını, sorumluluklarını askıya alması nedeniyle daha sonra oldukça sıkışık zamanla geçireceğini bildirir. Balkondan düşüp yaralanmak boş hayaller kurulduğuna ve vakit kaybedildiğine alamettir. Balkondan düşüp ölmek hatalardan ve işe yaramayan uğraşlardan vazgeçip daha etkin bir hayata başlamaya, iş hayatında önemli değişiklikler yaparak aksaklıkları doğru şekilde tespit etmeye işarettir.

Rüyada Balkonda Oturmanın Psikolojik Yorumu

Kendisini sıkışmış, kendi hayatı üzerinde söz sahibi olamamış hisseden ve sürekli başkalarının etkisi altında kaldığını düşünen kişilerin nefes alacak kadar yalnız ve özgür hissetmeye ihtiyaç duyduklarını ifade eder. Özel hayatında sorunları bir türlü çözemeyen kişilerin sürekli çare aradıklarına ve gün içinde bu yönde düşünceler ürettiklerine de alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!