RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyada balkondan atlamak, kişinin yapacağı bazı tehlikeli işlere, kötü insanlar arasında bulunup onlardan zarar görmesine yorumlanır. Balkondan atlayan kişi bile bile kendisini tehlikeye atar veya çevresindeki kişilerin sözlerine ve öğütlerine aldırmayarak kendisine fayda yerine zarar getirecek işlerin peşinde koşar. Bazen de bu rüya içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmaya ve rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Balkondan Atlayıp Yaralanmak

Rüyada balkondan atlayan ve yaralanan kişi başına gelecek bir musibeti rüyada gördüğü yaralar nispetinde atlatır. Eğer rüyasında çok ağır yaralandığını gördüyse gerçek hayatta da yaşadığı musibetten çok etkilenir. Rüyasında hafif yaralarla atlattığını görmüşse gerçek hayatta yaşayacağı bir sıkıntıyı hafif bir şekilde geçirir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Öldüğünü Görmek

Rüyasında balkondan atlayan ve ölen bir kimse, gerçek hayatında bazı belalar maruz kalır. Bu rüya gören kişi için dikkatli olmasını hatırlatan bir uyarı mahiyetindedir. Yapacağınız kötü davranışlar, birlikte olacağınız kötü niyetli insanlar yüzünden başınıza gelecek bir felaketin veya oldukça sıkıntı verici bir olayın habercisidir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kurtulmak

Rüyasında balkondan atlayıp kurtulan kişi yaşayacağı tüm zorlukların ardından oldukça güzel ve hayırlı bir hayata kavuşur. Bu rüyayı gören kimse, başına gelecek her kötü olayı yara almadan ve sıkıntı yaşamadan geçiştirir. Balkondan yüksek bir yere atlayan ve kurtulan kimsenin gerçek hayatında mertebesi yükselir ve zorlukların üstesinden gelir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kaçmak

Böyle bir rüya gören kişinin çevresinde bulunan bazı kimseleri sevmediği ve onlardan kurtulmak istediğinin göstergesidir. Yakın zamanda dost gibi görünüp aslında size düşmanlık eden birtakım kimselerden kurtulacağınıza ve güzel bir hayata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada görülen balkon makam ve mevkinin, yüksek derecenin, mutluluğun ve huzurun göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!