RuyaTabirleri.com

Rüyada Balo Görmek

Rüyada balo görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatının çok zor bir şekilde ilerleyeceğine, başarılı işlere girdiği halde kısa süre içinde zarar edeceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına ve hiç ummadığı bir anda bir rahatsızlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Baloya Gitmek

Rüya sahibinin, işlerinde büyük bir sıkıntının gerçekleşeceğine, elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine ve kısa süre içinde birçok sorunla uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Balo Kıyafeti Görmek

Rüyayı gören kişinin, yapacağı bir çalışma sayesinde hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına ve bu cevaptan ötürü büyük zarara uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Balo Elbisesi Görmek

Rüya sahibinin, işlerinin sevdiği bazı kişilerin atacağı hatalı adımlar yüzünden büyük sıkıntılara gireceğine, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına ve kendi içine kapanacağına tabir edilir.

Rüyada Maskeli Balo Görmek

Rüyayı gören kişinin, aile hayatı içinde çok büyük endişeler içine düşeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına ve insanlar ile arasına mesafe koyacağına alamet eder.

Rüyada Şölen Görmek

Rüya sahibinin, yapacağı bir çalışma yüzünden kendisini çok zor durumlara sokacağına ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!