RuyaTabirleri.com

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek, beyhude yere peşinden gidilen kimseler, işler ya da olaylar olarak tabir edilir. Kişinin bir balon gibi uçup gidecek, yere değmeyecek, uçarı ve çoğu kişiye saçma gelen isteklerine olduğu yorumu yapılır.

Rüyasında balon gören kişinin hayalperest olduğu ve adam akıllı, makul ve gerçekliği olan düşünceleri olmadığı gibi yer yüzünde görülmeyen, duyulmayan ve yaşanılmayan hayalleri bulunur. Bu kişi için, kendi yarattığı masal dünyasında yaşayan kimse olduğu şeklinde yorum yapılır. Hatta rüya sahibi çevresinde ciddiye bile alınmaz, projeleri yakınları ve ailesi tarafından gülünç bulunur. Bir kişinin rüyasında patlamış bir balon görmesi haksızlığa uğrayıp gözyaşı dökeceğine ama sonradan suçsuz olduğu için aklanacağına işaret eder.

Rüyada Balon Uçurmak

Rüyada balon uçurduğunu gören kişi kendisine yıllarca fayda sağlayacak bir işe girişecek ya da sıkı bir pazarlıkla bir alış veriş yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Balon Patlatmak

Rüyada balon patlatmak hayal kırıklıklarına işaret ederken aynı zamanda sonu hüsran olacak olaylara işaret eder. Kişinin büyük umutlarla giriştiği işten fayda görmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda tüm aksiliklerin de üst üste geleceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Balon Tutmak

Kişinin asgari istekleri ve projeleri olduğu, büyük beklentileri olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Balon Şişirmek

Aslı astarı olmayan, dedikodu ve yalandan ibaret olan haberler almaya ya da sözler duymaya delalet eder. Bu haberler tamamen asparagastır ve hiçbir dayanağı yoktur.

Rüyada Balon Uçtuğunu Görmek

Kişinin zaten kendisinin de inanmadığı bir şeyin yalan olması yani gerçekleşmemesi anlamına gelir.

Rüyada Balon Almak

Rüya sahibinin bir kişiye para vererek balon aldığını görmesi, güvendiği bir kişinin oyununa geleceği ve ona uyarak çıktığı yolda yalnız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: