RuyaTabirleri.com

Rüyada Balon Görmek

Rüyada balon görmek, beyhude yere peşinden gidilen kimseler, işler ya da olaylar olarak tabir edilir. Kişinin bir balon gibi uçup gidecek, yere değmeyecek, uçarı ve çoğu kişiye saçma gelen isteklerine olduğu yorumu yapılır.

Rüyasında balon gören kişinin hayalperest olduğu ve adam akıllı, makul ve gerçekliği olan düşünceleri olmadığı gibi yer yüzünde görülmeyen, duyulmayan ve yaşanılmayan hayalleri bulunur. Bu kişi için, kendi yarattığı masal dünyasında yaşayan kimse olduğu şeklinde yorum yapılır. Hatta rüya sahibi çevresinde ciddiye bile alınmaz, projeleri yakınları ve ailesi tarafından gülünç bulunur. Bir kişinin rüyasında patlamış bir balon görmesi haksızlığa uğrayıp gözyaşı dökeceğine ama sonradan suçsuz olduğu için aklanacağına işaret eder.

Rüyada Balon Uçurmak

Rüyada balon uçurduğunu gören kişi kendisine yıllarca fayda sağlayacak bir işe girişecek ya da sıkı bir pazarlıkla bir alış veriş yapacak diye tabir edilir.

Rüyada Balon Patlatmak

Rüyada balon patlatmak hayal kırıklıklarına işaret ederken aynı zamanda sonu hüsran olacak olaylara işaret eder. Kişinin büyük umutlarla giriştiği işten fayda görmeyeceğine yorulur. Aynı zamanda tüm aksiliklerin de üst üste geleceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Balon Tutmak

Kişinin asgari istekleri ve projeleri olduğu, büyük beklentileri olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Balon Şişirmek

Aslı astarı olmayan, dedikodu ve yalandan ibaret olan haberler almaya ya da sözler duymaya delalet eder. Bu haberler tamamen asparagastır ve hiçbir dayanağı yoktur.

Rüyada Balon Uçtuğunu Görmek

Kişinin zaten kendisinin de inanmadığı bir şeyin yalan olması yani gerçekleşmemesi anlamına gelir.

Rüyada Balon Almak

Rüya sahibinin bir kişiye para vererek balon aldığını görmesi, güvendiği bir kişinin oyununa geleceği ve ona uyarak çıktığı yolda yalnız kalacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Balon Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arzu (13 Kasım 2015 saat: 08:12)

    rüyada bir pazar yeri gibi biryerdeydim. dolanıyordum alışveriş yapan insanları izliyordum. herkes sıkı pazarlık halindeydi. sonra küçük bir çocuğa babası balon aldı ve o balonla çocuklar oynarken elinden kaçtı ve binanın uç kısmında takıldı kaldı. sonra çocuğun babası binanın tepesine çıkarak balonu aldı ve çocuklara oynamaları için geri verdi. çocuklarda hoplaya zıplaya ‘en büyük babam, en büyük babam’ diyerek şarkı söyledi ve balonu alıp oynamaya devam ettiler. bu rüyayı açıklayın lütfen kafam karıştı çok

  2. Hazal feyza akçapinar (02 Temmuz 2015 saat: 16:54)

    Rüyamda annem ben ve babam vardık.yeni ve son model araba ile köye gidiyorduk.babam yolda durup you boyadı.yeşil beyaz ve bir renk daha ama hatırlamıyorum galiba açık maviydi.sonra bende boyadım.sonra babam ve dedemin daha eşleri vardı.sonra dedem traktörüyle arkamızdan geldi bizde arabayla köye gittik.ben orda akşam üstü ,akşam balinalar aldım ve onları uçurdum kırmızı ve beyaz balonlar vardı sonra bir öğretmenimi gördüm bana kitap alıyordu.

  3. Derya (15 Şubat 2015 saat: 09:17)

    Merhabalar rüyamda kocaman bir süs köpeği gördüm beyazdı benden baya uzundu çokta sevimliydi sarıldım sevdim daha sonra biri geldi aldı köpeği döne döne her yerde onu aradım çok üzüldüm köpek geri gelmedi sonra elimde bir balon gördüm kırmızıydı bir anda patladı.Bunun anlamı nedir acaba?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,