RuyaTabirleri.com

Rüyada Balonla Uçmak

Rüyada balonla uçmak, havai bir ruh haline ve oldukça neşeli geçecek zamanlara işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşları ile gezintilere çıkacağı, iş dışında da seyahatlerinin olacağı bu dönem aynı zamanda ikili ilişkiler için de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtir. Sıkıntıların geride bırakılacağına ve hayata yepyeni heyecanlarla ve umutlarla bakılacağını tabir eden rüya müjdeli küçük haberlerin alınacağı, kişinin her açıdan tatmin olmuş bir hayata sahip olacağı anlamına da gelir. Bazı yorumcular balonla uçtuğunu gören kişinin sürekli olarak gaf içinde olduğundan, işleri berbat edeceğine ve ağzından çıkan sözlere hakim olamadığı için kendini zor durumlara sokacağını söylerler.

Rüyada Balonla Seyahat Etmek

Büyük hayallere sahip olunduğunu ve bu uğurda çaba içine girildiğine ancak kişinin emeklerinin karşılık bulması için daha çok çalışması gerektiğini vurgulayan rüya, bazı durumlarda ise kişinin özgüveninin çok yüksek olduğunu ancak bu duygunun temelinin zayıf olması nedeni ile gülünç durumlara düşüleceğini de simgeler. Uzak ülkelere yapılacak yolculuklara da anlamlandırılan rüya, yapılan yatırımların boşa gideceği, hayallerin hüsranla sona ereceğine de alamet eder.

Rüyada Balona Binmek

Kişinin davranışlarının çevresine zarar verme aşamasına geldiğini ve bu yüzden pek çok arkadaşın kaybedileceğini bildirir. Balona bindiğini gören kimse geçmişinden kurtulmak için her şeyi görmezden gelir ancak sorunlar daha da büyüyerek karşısına çıkar. Gereksiz harcamalar nedeni ile borç batağına saplanılacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına ve pişmanlık duyulacağına alamet eder.

Rüyada Balonla Uçmanın Psikolojik Tabiri

Endişelerle kaplı bir hayatın içinde bulunulduğuna, kişinin mevcut iş yaşamında çok fazla stres içinde olduğuna ve kendisine nefes alabilecek fırsatlar yaratmaya çalıştığına işaret eden rüya, psikolojik olarak vurdumduymaz ve havai bir kişiliğe sahip olduğumuzu da gösterir. Balonla uçmak bazen gerçekçi davranmadığımıza ve bu yüzden karşımıza çıkan sorunları yeterince analiz edemediğimiz için kısır döngüden kurtulamadığımızı da sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!