RuyaTabirleri.com

Rüyada Balonlar Görmek

Rüyada balonlar görmek, rüyayı gören kişinin olmayacak işlere çok hevesleneceğine, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına fakat umduğunu bulamayarak çok mutsuz, üzgün ve umutsuz olacağına delalet eder. Rüya sahibi beklentilerini normalin de üstünde tutacak bu nedenle yıkımı çok daha büyük olacak demektir.

Rüyada Renkli Balonlar Görmek

Mutluluk, sevinç ve müjde olarak kabul edilir ve hayırlara yorulur. Rüyayı gören kişinin karşısına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına ve yaşamına güzelliklerin hâkim olacağına tabir edilir.

Rüyada Uçan Balonları Görmek

Rüya sahibinin bir iş için yatırımda bulunduğu sermayesinin ve emeğinin, işin istediği gibi yürümemesi nedeniyle elinden kayıp gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hedeflerinin gerçekleşmeyeceğine, hayallerinin de yarım kalacağına alamet eder.

Rüyada Kırmızı Balonlar Görmek

Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, keyfini yerine getirecek, rahata ermesine vesile olacak bir olayla karşılaşacağına bu sayede gönül hoşluğu, esenlik ve ferahlık içinde olacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin şansının açılacağına, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Balonlar Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetli amaçları ve hedefleri olduğuna işaret eder ve tüm nefesini, gücünü, inancını bu yönde kullandığına, yaşamını hep bunlara göre yönlendirdiğine ve bu konulara yoğunlaştığına tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Balonlar Görmek

Rüya sahibinin sonsuz hayallerine ve düşüncelerine delalet eder. Rüyayı gören kişinin düşüncesiyle bile mutlu olduğu bazı istekleri ve arzuları olduğuna, belki bir gün onlara kavuşacağına dair de umutlar taşıdığına yorulur.

Rüyada Mavi Balonlar Görmek

Rüyayı gören kişinin mutluluğunun, başarısının ve zaferlerinin kalıcı olacağına ve Allah’ın kendisine gönlünden geçenleri yaşamaya ve onlara sahip olmayı nasip edeceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Balonlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ismail (11 Aralık 2014 saat: 14:55)

  ruyamda balon indi gokyuzunden ve ben onu tuttum sonra bir ses bu sana allahin hediyesidir isittim sonra saskin bi halde saga sola baktim neden balon die ruyamda kendimi sorguladim yardimci olursaniz sevinirim .simdiden tessrkkur ederim iyi gunler ……………………. …………….

 2. salih (22 Kasım 2014 saat: 08:49)

  Yeni aldigim eve gidip oturmakla Satmak arasında bi karar veremedik,istihareye yattım aldigim evin koridorun da bütün spot isiklar yaniyordu, takim elbise giymiş bi erkek çocuk elinde balon tutuyordu. Evin giyinme odasinda Kahverengi dolaplar var eşime küçük bi kismi Eksik yapilmis diyorum oraya beyaz raflar yaptiriyoruz satmak hayirli ise diye niyet ederek yatmistim. Ama yorumlayamadim ruyayi. Rüya çok güzel ve netti fakat satmak mi hayirli oturmak mi anlamadim

 3. cigdem (05 Kasım 2014 saat: 11:58)

  Ruyamda sevgilimle teyzemlerin evindeydik ama sonra sevgilim degildi gordugum adam. Birde ruyamda balonlarl dolu bir avm ye gitmisiz annem ablamla cok kalabalikti annem maasini almamis br servisteyiz ikimiz bir kucuk cocukl samimiyken ben dovuyorum onu sonra biranda orumcek gordum ve agindan kopardim fkat oldurmedim. Annem maasini lmak icin kosuyordu sonra Annemde terligini dusurmus bir erkek bldu ama annem alip almamakta kararsiz kldi..

 4. nur (25 Haziran 2014 saat: 12:21)

  Güzel bir evde oturuyorum.Deniz karşısında bir evmiş. Evimin çatısından renkli renkli balonlar çıkıyordu.Çatıdan gökyüzü görünüyordu. Doğum günü için hediye olarak dayımlar yaptırmış.Ev çok güzeldi.Balonlar çok güzel gö-
  nüyordu.Çok mutluydum gülüyordum.O kadar çok balon vardı ki evi uçuracak gibiydiler.Ama ev uçmadı.Sonra dayımla annemlerin bahçede oturdukları gördüm .Onlarda gülüyorlardı.

 5. kubra (24 Nisan 2014 saat: 06:59)

  İlk olarak babamla arabaya bindik sonra pastaneye girdi babam bende o arada pastayı gördüm çok güzeldi ve büyüktü üstünde benim fotoğraflarim ve her yanında ailemin fotoğrafları vardı eve geldikten sonra bi baktım aldığımız pasta babaannemin evinde hazır üstünde kırmızı beyaz birsürü balon var sonra yukarı kendi evimize çıktım pasta orada fotoğraflarını çektim pastanın annemler doğum günümü kutladılar sonra uyandım.

 6. Semen (26 Şubat 2014 saat: 18:46)

  Ilk olarak Sevgilimi gördüm beraber zaman geçiriyorduk ertesi gün olduğunda ben kız arkadaşımla dışarı çıkıyormusum sevgilime mesaj atıyorum dışarı çıktığımı söylüyorum o da kıyafetime dikkat etmem gerektiğini bunlara önem verdiğini düzgünse kıyafetin çık tabi gibi şeyler söylüyor bana sonrasında ben dışarı çıkıyorum arkadaşımla karşımıza abi çıkıyor balon satıyormus bir sürü rengarenk şekilli balonlar varmış abi bir tanesini sarı renkte hayvan şekli olan balonu bana veriyor bende tutuyorum fakat bir kaç defa yere düşüyor ve ayrı ayrı yerlerden patlıyor ama tamamen sönmüyor balon adam görünce alıyor bana diğer balonlarda söndü onu bana ver gibi birşeyler söylüyor bende üzülüyorum. Gördüğüm rüya bu ama ben tam anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,