RuyaTabirleri.com

Rüyada Bambu Görmek

Rüyada bambu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştirerek büyük başarılar kazanacağına, işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına ve kendisine edilen hayır duaları sayesinde başına gelebilecek kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Bambu Ağacı Görmek

Rüya sahibinin, gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde uzun zamandan beri hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için fırsat kolladığı bir işe kavuşacağına alamet eder. Aynı zamanda, eline geçen yüklü miktardaki para sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Bambu Çiçeği Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde kendi yeteneklerine, bilgi ve becerilerine uygun olarak bir iş kuracağına, azimle ve sabırla çalışarak işlerini çok iyi bir düzeye taşıyacağına ve hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine rivayet eder.

Rüyada Bambu Ev Görmek

Eline geçen fırsatları çok başarılı bir şekilde kullanan ve bu sayede işlerini çok büyüten rüya sahibinin, yakın zaman içinde kendisine bir ortak bularak daha hayırlı ve daha büyük çalışmalara imza atacağına ve çok merak ettiği bir iş konusunda bir çalışma ortaya koyacağına alamet eder.

Rüyada Sazlık Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok sıkıntılı ve zor bir döneme gireceğine, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine ve çevresindeki insanlardan biri ile kurduğu bir ortaklıkta çok zarar göreceğine yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bambu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gul (21 Aralık 2014 saat: 01:19)

    Bir arakdaşım ve onun kızı ile birlikte hiç sevmediğimiz bir kadının evindeyiz.bu evde de benim çok sevdiğim bambu çiçeği var, yanınızdaki çocuk bir dalını bizden habersiz kökünden kopariyor..sonra kendimizi ev sahibiile oturuken goruyorum oda elinde iki tane bambu çiçeği koparmis imalı bir şkilde bana ve arkadaşıma veriyor …bende orta itiraf ediyorum çiçeği çocuk kopardı bizden izinsiz yaptı diye …ne anlama geldiğini çok merek ediyorum…teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,