RuyaTabirleri.com

Rüyada Bamya Görmek

Rüyada bamya görmek, rüya sahibinin rahata kavuşmasına işaret eder. Rüyasında bamya gören kişinin ne kadar sorunu ve derdi varsa kaybolur, gözünün yaşı kurur, geçmez sanılan acıları azalır ve kısa süre sonra da diner. Şifa bulmak anlamına gelir. Rüya sahibinin geçmişinde yaşadığı kötü ve olumsuz her şeyi unutmasına, olmuşu da ölmüşü de artık olduğu gibi kabul edip sabır bulmasına tabir edilir. Huzur ve mutluluk bulmaya, gönül rahatlığı yaşamaya işaret eder. Aynı zamanda rızkın ve gelirin artmasına yorulur. Genel anlamı itibari ile kazanç ve bereket anlamına gelir.

Rüyada Bamya Yediğini Görmek

Rüya sahibinin çektiği çilelerin ve azabın biteceğine ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine işaret eder. Kişi, yaşamını zindana ve kâbusa çevirmiş olan tüm korkularından, üzüntülerinden ve düşüncelerinden uzaklaşacak, etkisinde kaldığı olayları yavaş yavaş sindirmeye başlayarak kabul edecek demektir. Rüya sahibi için kendini hayatın akışına bırakma zamanıdır

Rüyada Bamya Ekmek

Rüya sahibinin gerçekleşmesini çok istediği şeylere tabir edilir. Hayallerin ve isteklerin gerçekleşmesi için verilen çabaya, gösterilen özveriye işaret eder.

Rüyada Bamya Tohumu Görmek

Yeni başlangıçlar ve umut verici gelişmeler olarak değerlendirilir. Rüya sahibi için yeni kazanç kapıları açılması ve yeni fırsatlar yakalanması olarak değerlendirilir.

 Rüyada Bamya Satın Almak

 İşlerde kara geçmeye ve gelir seviyesinin artmasına bu sayede rüya sahibinin daha fazla birikim yapıp, daha fazla varlık sahibi olmasına işaret eder. Rüya sahibi yatırım amaçlı olarak gayrimenkul yatırımına ağırlık verecek demektir.

Rüyada Bamya Tarlası Görmek

Rüya sahibinin zenginlik içinde yüzeceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yani rahatının da konforunun da yerinde olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: