RuyaTabirleri.com

Rüyada Bando Görmek

Rüyada bando görmek, dertlerin devasını, hastalıkların şifasını ve gönül sancılarının çaresini bulacağına, bolluğa, berekete, kişinin kafasının rahat edeceğine, gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine işaret eder. Aynı zamanda, iş hayatında ve sosyal hayatta çok rahat edileceğine, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada Bando Çalmak

Kötü ve zor günlerin biteceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın çalışmaya başlayacağına ve kısmetlerin çoğalacağına rivayet edilir. Kişinin kendisini huzura ve mutluluğa götürecek yolların açılacağına, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, bu sayede zor günleri hemen atlatmayı başaracağına ve mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Bando Kıyafeti Görmek

Duaların kabul olacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına alamet eder. Şans ve kısmet yakalamaya, güzel gelişmeler yaşamaya ve hayırlı haberler duymaya rivayet eder.

Rüyada Bando Kıyafeti Giymek

Tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, ev huzurunun ve bereketinin gün geçtikçe daha da artacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet edilir. Bolluğun ve bereketin geleceğine ve işlerin artacağına yorulur.

Rüyada Bando Sesi Duymak

İş hayatında ve aile hayatında yaşanan sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına ve mal mülk sahibi olunacağına alamet eder. Çok güzel ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Askeri Bando Görmek

Çok mutlu edecek ve aile hayatında büyük ve hayırlı sevinçler yaratacak olaylar ve durumlar ile karşılaşılacağına ve her zaman güzel ve iyi insanlar ile birlikte olunacağına delalet edilir. Aynı zamanda, mutlu olunacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada asker görmenin çok ayrıntılı olarak tabir edildiği Rüyada Asker Görmek sayfamızı tavsiye ederiz.

Rüyada Bando Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. õzge (02 Nisan 2015 saat: 07:12)

    Merhaba ben ruyamda eski erkek arkadasimla cinsel bir birliktelik yaşadığımi ama bana karsi tavır olarak cok kotu davrandigini gördüm ve cok uzulup agliyordum ruyamda sonrasinda ailemi görüyorum ve onlara bir şey belli etmemek için gizli gizli ağlarken evimizin tam onunden bando takimi geçiyor 23 nisan toreni icin cok da yagmur yagiyor ve töreni kameraya cekmeye calisiyoruz yorumlarsaniz cok sevinirim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,