RuyaTabirleri.com

Rüyada Bank Görmek

Rüyada bank görmek, rüyayı gören kişinin tanımadan, bilmeden ve yaşamadan hemen herkese değer vermemesi, inanmaması ve gönlünü açmaması gerektiğine işaret eder ve rüya sahibinin insanlara karşı bu denli iyi niyetli olmaya devam etmesi halinde onlar tarafından haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine ve kendisini deyim yerindeyse enayi durumuna konmuş gibi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Tahta Bank Görmek

Rüyada tahta bank görmek de bank görmekle aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin aşırı derecede iyimser olması nedeniyle başının ağrıyabileceğini gösterir. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak bu denli cömert olmasının kendisine zarar verebileceğine ve darbe yemesine neden olabileceğine yorulur.

Rüyada Boş Bank Görmek

Rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini anlayacak kimseleri bulamadığı için hayatta kendini hep çok yalnız hissettiği anlamına gelir. Rüya sahibi kafasına göre kimseleri bulamıyor ve bunun eksikliğiyle yaşıyor demektir.

Rüyada Bankta Oturmak

Hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin etrafında kendisine karşı hiç de dost olmayan, ona karşı iyi duygular taşımayan, onu mutsuz etmek, ayağını kaydırmak ve gülen yüzünü soldurmak için fırsat arayan bazı art niyetli kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Bankta Uyumak

Rüyada bankta uyuduğunu gören kişinin kendisine çevresi tarafından zarar gelebileceğine bu nedenle tedbirli davranması gerekeceğine, herkesi dostu diye bağrına basmaması ve hemen hayatına almamasını öğrenecek bir olay yaşama ihtimalinin doğacağına delalet eder.

Rüyada Parkta Bankta Oturmak

Rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalıklaşacağı şeklinde kabul edilir ve bu kalabalığın hayırlı kimselerden oluşmadığı, bilakis kötü düşünceli kimselerin çoğunlukta olacağı dolayısıyla da rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının kaçacağı, canın ve malının da güvenliğini kaybedeceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!