RuyaTabirleri.com

Rüyada Bank Görmek

Rüyada bank görmek, rüyayı gören kişinin tanımadan, bilmeden ve yaşamadan hemen herkese değer vermemesi, inanmaması ve gönlünü açmaması gerektiğine işaret eder ve rüya sahibinin insanlara karşı bu denli iyi niyetli olmaya devam etmesi halinde onlar tarafından haksızlığa ve iftiraya uğrayacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine ve kendisini deyim yerindeyse enayi durumuna konmuş gibi hissedeceğine alamet eder.

Rüyada Tahta Bank Görmek

Rüyada tahta bank görmek de bank görmekle aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin aşırı derecede iyimser olması nedeniyle başının ağrıyabileceğini gösterir. Rüya sahibinin maddi ve manevi olarak bu denli cömert olmasının kendisine zarar verebileceğine ve darbe yemesine neden olabileceğine yorulur.

Rüyada Boş Bank Görmek

Rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini anlayacak kimseleri bulamadığı için hayatta kendini hep çok yalnız hissettiği anlamına gelir. Rüya sahibi kafasına göre kimseleri bulamıyor ve bunun eksikliğiyle yaşıyor demektir.

Rüyada Bankta Oturmak

Hayırlara alamet etmez ve rüyayı gören kişinin etrafında kendisine karşı hiç de dost olmayan, ona karşı iyi duygular taşımayan, onu mutsuz etmek, ayağını kaydırmak ve gülen yüzünü soldurmak için fırsat arayan bazı art niyetli kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada Bankta Uyumak

Rüyada bankta uyuduğunu gören kişinin kendisine çevresi tarafından zarar gelebileceğine bu nedenle tedbirli davranması gerekeceğine, herkesi dostu diye bağrına basmaması ve hemen hayatına almamasını öğrenecek bir olay yaşama ihtimalinin doğacağına delalet eder.

Rüyada Parkta Bankta Oturmak

Rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalıklaşacağı şeklinde kabul edilir ve bu kalabalığın hayırlı kimselerden oluşmadığı, bilakis kötü düşünceli kimselerin çoğunlukta olacağı dolayısıyla da rüya sahibinin keyfinin, huzurunun ve rahatının kaçacağı, canın ve malının da güvenliğini kaybedeceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bank Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. zen (06 Aralık 2014 saat: 14:30)

    ruyamda hece karanliginda bir mezarlikta oldugumu gordum birkac kabir vardi ama kabirlerde mezartasi yoktu sadece kabirlerin etrafi toprakla cevrilmisti.daha sonra tahta bir banka bebek oturttugumu gordum cinsiyetini hatirlamiyorum ve daha sonra yine bir kiz cocugunun uzerinde once mavi bere ve kaban gordum ama hemen arkasindan ayni kiz cocugunun ustundeki bere ve kabanin kirmizi oldugunu gordum

  2. suna aydın (26 Kasım 2014 saat: 15:48)

    Rüyamda yüksek ve dik bir yerde annemle oturduğumuzu gördüm. Etrafımızda tanımadığım insanlarda vardı ama çok aşırı bir kalabalık değildi sanki okul öğrencileri gibiydiler. Oturduğumuz yer dik bir tribün gibiydi sanki. Sıra sıra aşağı kadar oturma yerleri vardı.Biz annemle en üstteydik aşa düşecek gibi rahatsızdım olduğumuz yerden. Anneme inelim karşıdaki banka oturalım dedim. İnerken arkamızı döndük ve tutuna tutuna aşağı arka arka indik. Karşıda duran banka oturduk

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,