RuyaTabirleri.com

Rüyada Banka Soymak

Rüyada banka soymak, yakın bir arkadaş tarafından dolandırılmak ve yanlış ilişkiler içine girerek istenmeyen olaylara bulaşmak anlamına gelir. Rüya sahibinin arkasından iş çeviren, onun yaptığı her şeyi gizlice takip eden bir arkadaşın varlığına, tereddüt içeren işler yapıldığına ve emin olunmayan durumlar nedeni ile kişinin doğru kararlar veremediğine de delalet eder. Banka soymak kişi için küçük ama çevresi açısından büyük bir iş yaptığından dolayı alacağı takdir sonucu manevi anlamda çok pozitif bir ruh haline bürüneceğine de yorumlanır. İş alanında muvaffakiyete işaret eden rüya aynı zamanda ikili ilişkilerde karşı taraftan görülecek değerin ve saygının büyüklüğüne de yorumlanır.

Rüyada Soygun Yapmak

Zekice hamleler yapılıp düşmanların alt edileceğine, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına işaret eder. Soygun yapmak rüya sahibi için belirsizlikten kurtulup doğru kararlar verilecek bir sürece de işaret ettiği gibi, aynı zamanda hayal gücü ile yapılacak işlerde çok büyük başarılar elde edilip, ülke çapında bir üne kavuşulacağının da müjdecisidir.

Rüyada Soygun Görmek

Bir yerin soyulduğunu gören kimsenin rızkında ciddi bir artış görüleceği gibi, yabancı kişilerle yapılacak olan yatırım anlaşmalarına da işaret eder ve kişi için çok verimli bir iş sahasına açılacak yolun da müjdecisidir. Soygun gören kişinin malında, mülkünde de helal bir artış olacağı gibi, aile içindeki kişilerin de attıkları her adımda kısmetleri artar, rızıkları çoğalır.

Rüyada Banka Soymanın Psikolojik Tabiri

Bilinçatına yerleşen kurnazca düşüncelerin bir ifadesi olan rüya aynı zamanda kolaya kaçan ve çaba göstermeden hazıra konmak isteyen kimselerin düşlerini de simgeler. Sorumluluk almaktan ve çalışmaktan kaçınan, havai istekleri ve hayalleri olan kimseleri de işaret eden rüya aynı zamanda silik bir kişiliğin de göstergesidir. Banka soyduğunu görmek geçmişte kalan ancak hala kişinin içini kemiren bir olay nedeni ile intikam alma isteğinde olunduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Banka Soymak İle İlgili Rüyalar;

  1. Goksel (26 Haziran 2016 saat: 07:55)

    az önce ruyamda toplam 4 kişi banka soygunu yptıgımızı gördüm ve beraber soygun yaptıgım kişiler nedensiz yere bankada bulunan butun insanları vahsice öldürdüler.yakalanmadan kaçtık.bi otele yerleştık.bi gece suc ortaklarından en küçüğünün basına bir mektup yazdıgını gördüm mektubu okudum ve bizi eleverecek ifaleder oldugunu gördüm.kagıdı yakmasını aksı halde yakalanabileceğimizi söyledim ve o inkar etti.sonrakı gece onu öldürmek zorunda kaldım.çok stresli ve kötü bi ruyaydı.

  2. Hakan (22 Nisan 2016 saat: 11:10)

    Rüyamda banka soygunu olmuş ve ben ne olduğundan habersiz elimde tomarla para gördüm ve elime çanta verdiler bende kacmaya başladım polisler geldi hırsızların peşine koştular beni görmediler bende beni görmediler diye sakladım sonra çantayı bi açtım para kaynıyordu içinde hemde deste deste aboo dedim sonra uyandim

  3. Mustafa (31 Aralık 2015 saat: 14:14)

    Ruyamda Kuzenim le beraber banka kasasini soyduk ve bankanin kasasinda onlarca poşet para vardi ve biz sadece iki poşet aldik bu parayi sakladik beraber ve birden bire cebimizde yok denecek kadar az para varken sadece bize yetecek kadar cebimize koyduk ve parayi sakladigimiz yerden uzaklastik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,