RuyaTabirleri.com

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Rüyada banyo havlusu görmek, maddi gücün giderek iyileşmesi neticesinde kişinin hayatında özel bir yardımcıya sahip olacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına delalettir. Banyo havlusu görmek, alnının akıyla bir işten çıkmak ve istenilen başarıya çok zahmet çekmeden ulaşmak anlamına da gelir. İslami açıdan kişinin namazını eksik etmeyen, temiz kalpli ve müşfik bir insan olduğuna, ailesinin ve yakın çevresinin duaları ile pek çok sıkıntıdan kurtulacağına da alamettir.

Rüyada Banyo Havlusu Almak

Uzun süren ve bir türlü sonuca ulaşmayan bir işin sona erdirilmesine, kişinin kendi hayatına yönelik alacağı bazı kararlardan sonra atacağı adımların daha iyi sonuçlara varacağına, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına alamettir. Kusursuz işleyen bir iş hayatına, sorun olmayan bir özel hayata ve yapılan her işte muvaffak olmaya delalet eder. Beyaz banyo havlusu almak temizlik, saflık ve başarıya, siyah havlu almak kedere boğulmaya ve acı bir haber yüzünden kişinin hayatının alt üst olmasına, kırmız havlu almak nişanlanmaya veya evliliğe, eski bir havlu almak ise kişinin beklentilerinin tersine hayal kırıklıkları yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Yırtık Banyo Havlusu Görmek

Yırtık banyo havlusu hayallere ulaşmakta pek çok engelle karşılaşılacağına, hem eski, hem de yırtık bir havlu ise, kişinin geçmişte yaptığı hatalar nedeniyle bugün alacağı kararları yerine getirmekte zorlanacağı ve ne yaparsa yapsın, geçmişi yüzünden istediği gibi başarılı bir hayat süremeyeceğine delalettir.

Rüyada Banyo Havlusu Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişinden kurtulmak istemenin, yapılan hataların, söylenen yalanların, kırıcı konuşmaların ya da kavgaların unutulmak istendiğine ve kişinin hayatında geçmişinden bağımsız bir sayfa açmak istediğine delalettir. Banyo havlusu arınmak ve yenilenmek isteğinin de ifadesi olduğu gibi, psikolojik olarak kişinin kendisini sürekli olarak telkin ettiğine ve pozitif düşünmek için uğraştığına da alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Banyo Havlusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayse deyirmen (18 Temmuz 2016 saat: 11:15)

    Esimle birlikte bir meydana gidiyoruz cay iciyoruz fakat ikimizde havluya sarilmis durumdayiz benim basimda sari beyaz ustumde acik giri havlu var ordan baska yere gidiyoruz dar bir merdivenden cikip bir iki katli ev goruyorum az bir ziyaretcileri var bu ev ermis kisiye aitmis sozde biraz bakiyorum evin disindan ordan ayriliyorum.

  2. Göföf (11 Ocak 2016 saat: 16:18)

    Rüyamda yatağımda uyurken kendi havlumla babaannemin kurulandığını gördüm ve havlu evde değildi baikası tarafından getirildi havluya baktığımda havlu ıslaktı. Bende kızmaya başladım havlumla kim kurulandı diye. Bunlar ne anlama gelmekte?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,