RuyaTabirleri.com

Rüyada Banyo Temizlemek

Rüyada banyo temizlemek, yarım kalan işler nedeniyle kişinin zaman zaman sıkıntıya düşmesi, bazen verilen sözlerin tutulamaması yüzünden arkadaşlarla aranın açılması ve istenmeyen kırıcı konuşmalar yaşanması şeklinde yorumlanır. Banyo temizlediğini gören kişi kendisinde yanlış bulduğu ve zarar veren yanlarını düzeltmeye çalıştığı gibi, başkalarının kusurlarını ört bas eden ve genellikle suçu kendisinde bulan bir eğilimle yaşar.

Rüyada Banyo Yıkamak

Rüya sahibinin hayatını ciddi bir şekilde ele alıp yeniden yapılandırması ile ilgili kararları gösterir. Banyo yıkadığını gören kişi arkadaşları içinde kendisini kullanan ve dedikodusunu yapanlardan uzaklaşır ve özel hayatına çeki düzen verir. Aşk ilişkilerinde de ayrılıklardan sonra yeni maceralara kapı aralanacağını, kişinin yaşamına beyaz bir sayfa açarak devam edeceğini de tabir eder. Banyo yıkamak ruhsal açıdan da arınmak isteyişin, pozitif bakış açısının ve geçmişten kurtulmak isteğinin bir belirtisidir. Bu rüya evli kimseler için taşınma ve başka bir memlekette güzel bir hayata başlama fırsatına da delalet eder. Kişinin kendi ailesini de kapsayacak önemli kararlar alma arifesinde olduğunun da alametidir.

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Manevi anlamda kendisini farklı arayışlara iten kimseleri tasvir eden rüya aynı zamanda yaşanacak önemli olayların kişinin hayatında ömür boyu iz bırakacağını da belirtir. Rüyada banyo yaptığını görmek İslami açıdan da tövbe etmek ve haramdan uzak bir yaşam şekli seçmek anlamına gelir. Hayırlı tasvir edilen rüyalar arasındadır, kişi için yenilenme, arınma ve güzel başlangıçlar yapma şansı anlamına gelir.

Rüyada Banyo Temizlemenin Psikolojik Tabiri

Psikolojik olarak kişinin yaptığı hatalardan duyduğu üzüntüyü, pişmanlığı ve bu hataları düzeltme arayışı içinde olduğunu gösterir. Banyo temizlemek aile içinde bazı sorunlar olduğunu ve kişinin bu sorunları bitirmek için uğraş verdiğinin de sembolüdür. Kişisel sıkıntılarını tek başına gidermeye çalışan, dertlerini içine atarak başkaları ile paylaşmadan yaşayan kimseleri de temsil eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Banyo Temizlemek İle İlgili Rüyalar;

  1. iz (14 Ekim 2015 saat: 10:40)

    ruyamda hıc yuzyuze konusmadıgım bır genc kızla ev tuttugumu ve bu kızın banyoyu temızledıgını gordum. ortalıkta deterjanlar falan vardı. uyandıgımda buna bır anlam veremedım . ruyamda gordugum kızla tlfn konusmalarım oldu ama kendısını hıc gormedım. ama neden boyle bır sekılde onu ruyamda gordum anlayamadım.

  2. MARA (10 Ağustos 2015 saat: 23:34)

    rüyamda eşki patronumun eski virane bir evi ve köpekleri vardı bahcede biz odaları kücük hemen yanında alaturka bir wc si olan eve girdiğimizde ev pis idi ben hemen temizlik yapmak istesemde ben bir tarafdan temizliyordum bir tarafdan yine batıyordu.köpekler eve girmiyordu büyük geniş bir bahcede duruyorlardı.wc kenarında dışkı vardı temizlik mazemesi isterek temizliğe başladım tekrar ama bir türlü olmuyordu.sevmediğim amcamın hnm ve annem le babam da geldiler onlara pis yerleri göstermek istemiyordum.patronum ama rahat bir tavrı ile sadece bırak sonra temizleriz diyordu.patronum bayan ve süse cok düşkün biri.sonrasını hatırlamıyorum uyanmışım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,