RuyaTabirleri.com

Rüyada Banyo Yaptırmak

Rüyada banyo yaptırmak, kişinin kapısına gelip derdini açarak kendisinden yardım etmesini isteyecek bir tanıdığa yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin yapabileceği bazı yardımların söz konusu olduğu sıkıntıyı çözmek için belli bir süreye ihtiyaç olacağını, sorunları çözerken başka kişilere durumdan bahsetmeden hareket edeceğine yorumlanır. Eğer rüya sahibi hastaysa, çok yakın bir zaman sonra hastalığının tüm belirtilerinden yavaşça kurtulmaya ve iyileşmeye başlar. Tanımadığı birini banyo yaptıran kişinin sevapları çok olur ve çevresindeki pek çok kişiden hayır duası alır. Hastalanan ve kendisine bakacak yakını olmayan birine hastabakıcılık yapmak, ona refakat etmek manasına gelen rüya İslami açıdan büyük sevaplar işleyen kişinin, yaptığı tüm yardımlar kalbinden geldiği için ahiret hayatının da çok güzel geçeceğini müjdeler.

Rüyada Annesine Banyo Yaptırmak

Bayanlar için hayırlı bir rüyadır ve kişilerin anne, babasından dua alacaklarını, onların sevgisini hak ettikleri gibi, vefatlarından sonra da miraslarıyla iyi günler göreceklerini bildirir. Bayanlar için annelerinin kendilerinden razı olduklarını, kişi her ne yaparsa yapsın annesinin ve babasının desteğini alacağını, onların bir dediğini iki etmediği gibi, kendisine de yaptığı iyiliklerin karşılığında hep iyi insanlar çıkacağını ve çok kısmetli olacağını bildirir. Erkekler için günah işleyeceklerine delalettir.

Rüyada Gayrimüslim Birini Banyo Yaptırmak

Rüya sahibi için dünya üzerindeki en hayırlı rüyalardan biridir ve büyük günahları olan, kaybolmuş birine yardım edileceğini bildirir. Kişinin kendi hayatını riske atarak bir kötülüğün önüne geçeceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına ve makbul bir insan olacağına alamettir.

Rüyada Banyo Yaptırmanın Psikolojik Yorumu

Sevilen bir kimseye yardım etmek için uğraş vermeye ve o kişinin sorunlarını kendi sorunuymuş gibi benimsemeye, gerçek hayatta sürekli bu duruma yönelik çözümler bulmak için düşünmeye işarettir. Banyo yaptırmak, başka kişilerin problemlerini ya da hastalıklarını içselleştirerek onlara yardım etmeye çalışmak ve fazlasıyla durumun içine girmek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!