RuyaTabirleri.com

Rüyada Bar Görmek

Rüyada bar görmek, rüya sahibinin içine dert olacak bir olay yaşayacağına, bu olaydan çok etkileneceğine ve bir şeyler yapmak için harekete geçeceğine alamet eder. Kişinin kendisine acı ve ızdırap veren, uykularını ve tüm neşesini kaçıran, bir türlü gözünün önünden gitmeyen ve aklından çıkmayan bir durumu yenmek adına elindeki bütün imkânları kullanmak için bir an bile tereddüt etmeyeceğine ve gözünü kırpmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Bara Gitmek

Rüyada bara gitmek ya da bara gittiğini görmek hayal kırıklığı yaşamaya ve üzülmeye delalet eder. Rüya sahibinin geleceğini olumsuz yönde etkileyecek, adını lekeleyecek bir yandan da elindekileri kaybetmesine neden olacak bir iş yapacağına ve başarısız olacağına delalet eder. Kişi son kuruşunu da bu yolda tüketecek ve hepten ortada kalacak demektir.

Rüyada Gazino Görmek

Rüyada gazino görmek, rüyayı gören kişinin başını belaya sokacak, ceza almasını ya da hapse girmesini gerektirecek yanlış işler yapacağı ve kazancına fesat karıştıracağı anlamına gelir. Kişi, güzel ahlakını ve inancını bir tarafa bırakıp sadece para kazanmanın yollarını yapacak ve o yolun haram olmasına aldırmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Gazinoya Gitmek

Bir kişinin rüyasında gazinoya gittiğini görmesi o kişinin çok zor günler geçireceğine, tamamen içine kapanacağına, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Diskoya Gitmek

Rüyada diskoya gitmek, kişinin günahkâr olacağı işler yapacağına, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, zengin olmak için suç işlemekten de çekinmeyeceğine tabir edilir. Hak yemeye, iftira etmeye ve hırsızlık yapmaya yorulur.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyada eğlence mekanı görmek, rüya sahibinin çevresindeki yeme dostlarına ve dalkavuk olarak adlandırılan menfaatçi kişilere işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!