RuyaTabirleri.com

Rüyada Barbunya Görmek

Rüyada barbunya görmek, mal mülk edinmeye, karlı işler yapmaya, ticaret ehli olup büyük paralar kazanmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına işaret eder. Rüyada barbunya görmek, bol rızık, nimet, hayırlı gelir kapıları olarak değerlendirilir.

Rüyada Barbunya Yemeği Görmek

Rüyada barbunya yemeği görmek, servete ve zenginliğe kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin dünya malından yana yüzünün güleceği, geçim derdine düşmeyeceği, malından ve parasından çevresindekilere de vereceği, hak yolunda hayır işleri yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Barbunya Yemeği Pişirmek

Rüyasında barbunya yemeği pişirdiğini gören kişinin meslek hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kadar hayırlı bir gelişmenin yaşanacağı yorumu yapılır. Kişinin hem koltuğunun hem de gelirinin artacağına, övgü dolu sözler duyacağına, başarıları sayesinde takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyada Barbunya Yemek

Rüyada barbunya yemek kısmet almak demektir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği gibi yürüyeceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına ve kendisine hayır getireceğine tabir edilir.

Rüyada Barbunya Dikmek

Rüyada barbunya diktiğini gören kişi, çevresi tarafından güler yüzlülüğü ve yumuşak huyluluğuyla sevilen ve sayılan bir kişi olacak demektir. Rüya sahibinin iyi kalpliliği, iyi niyetlerive yardımseverliği sayesinde insanlar tarafından büyük değer gördüğü anlamına gelir.

Rüyada Barbunya Fasulyesi Görmek

Rüyada barbunya fasulyesi görmek, bolluk, bereket ve nimet çokluğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hanesinde rızkın çoğalacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine işaret eder. Yeni kazanç kapıları, gelir kaynakları ve hayırlı fırsatlar elde etmeye yorulur.

Rüyada Taze Barbunya Görmek

Rüyasında taze barbunya gören kişinin hayalleri gerçekleşecek, hayatında sürpriz ve güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Barbunya Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Dilek Sarı (16 Mayıs 2016 saat: 06:31)

    Rüyamda abimle koyun otlatıyorduk bizim köyün dağlarında koyunlar birden koşmaya başladı köyden birinin barbunya bahçesine girdiler barbunyalar daha önce toplanmış ama calısı kalmış ama koyunların bir kısmı domatesler varmış onların içine girmiş abim onları çıkartmaya çalışıyor domatesler çok guzel iri iri kökenleri de yemyeşil bazı domatesler kırmızı bazıları yeşil koyunları çıkartmaya çalışırken uyandım bu rüya nasıl yorumlanır iyi bir rüya mı bu rüyayı sabah erken saatlerde gördüm ve uyandım

  2. Furkan (23 Mart 2016 saat: 08:15)

    Derhaneye müfettiş gelmişti. Siyah giyinmiş örtülü bir hanım efendiydi. Birkaç öğrenci hocalara seslendi ve müfettiş kızdı ”hocalarınızında işi var, ne kadar az meşgul ederseniz o kadar çabuk biter” dedi.

    Kadın öğretmenlerimimizden Safiye hoca, içinde barbunya yemeği olan bir tencere ile ”bu da erkeklerin yemeği deyerek” arkama oturdu. Yemek azdı. Biraz karıştırdı. Sonra karşıda oturan kızlardan örtülü ve siyah giyinmiş olana bir şeyler söyledi -kızın adı elvan- oda güldü, sırıttı da diyebilirim. Elvan’ın yanında Reyhan diye bir kız daha vardı. Safiye hoca gelmeden önce Reyhanın gülümsediğini görmüştüm.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,