RuyaTabirleri.com

Rüyada Barbunya Görmek

Rüyada barbunya görmek, mal mülk edinmeye, karlı işler yapmaya, ticaret ehli olup büyük paralar kazanmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına işaret eder. Rüyada barbunya görmek, bol rızık, nimet, hayırlı gelir kapıları olarak değerlendirilir.

Rüyada Barbunya Yemeği Görmek

Rüyada barbunya yemeği görmek, servete ve zenginliğe kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin dünya malından yana yüzünün güleceği, geçim derdine düşmeyeceği, malından ve parasından çevresindekilere de vereceği, hak yolunda hayır işleri yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Barbunya Yemeği Pişirmek

Rüyasında barbunya yemeği pişirdiğini gören kişinin meslek hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kadar hayırlı bir gelişmenin yaşanacağı yorumu yapılır. Kişinin hem koltuğunun hem de gelirinin artacağına, övgü dolu sözler duyacağına, başarıları sayesinde takdir toplayacağına işaret eder.

Rüyada Barbunya Yemek

Rüyada barbunya yemek kısmet almak demektir. Rüyayı gören kişinin hayatının istediği gibi yürüyeceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına ve kendisine hayır getireceğine tabir edilir.

Rüyada Barbunya Dikmek

Rüyada barbunya diktiğini gören kişi, çevresi tarafından güler yüzlülüğü ve yumuşak huyluluğuyla sevilen ve sayılan bir kişi olacak demektir. Rüya sahibinin iyi kalpliliği, iyi niyetlerive yardımseverliği sayesinde insanlar tarafından büyük değer gördüğü anlamına gelir.

Rüyada Barbunya Fasulyesi Görmek

Rüyada barbunya fasulyesi görmek, bolluk, bereket ve nimet çokluğuna tabir edilir. Rüya sahibinin hanesinde rızkın çoğalacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine işaret eder. Yeni kazanç kapıları, gelir kaynakları ve hayırlı fırsatlar elde etmeye yorulur.

Rüyada Taze Barbunya Görmek

Rüyasında taze barbunya gören kişinin hayalleri gerçekleşecek, hayatında sürpriz ve güzel gelişmeler olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!