RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Görmek

Rüyasında bardak görenin gizli bir düşmanı vardır ve sürekli arkasından gıybet eder, onu kötüler. Rüyada bardağın boş olmadığı su, çay gibi şeylerle dolu olduğunu görmek kişi için bir paket olduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzel sözler duyacağı anlamına gelir. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözler işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapılıp üzülmeye işaret eder. Rüyada bardak kırılması kötü ve üzücü olaylara ve vefata delalet eder. Rüyada temiz ve parlak bir bardak görmek kız ya da erkek arkadaşa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bardak satan birini görmesi kişinin ailesi ile tabir olunur.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada su dolu bardak görmek çok iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek evin hanımı ile tabir olunur. Rüyasında kendisine bardak hediye edildiğini gören kişinin rüyası eşi ya da sevgilisiyle çok iyi geçineceği ve çok mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Porselen Bardak Görmek  

Rüyada porselen bardak görmek bir hanımla tabir edilir. Soylu, eğitimli, görgülü ve güzel ahlaklı bir kadına işaret eder.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak çatlaması üzücü bir söz işitmeye ve üzülmeye işaret eder. Rüyada bardağın çatladığını gören kişinin birisi tarafından büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı ve çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Bardaktan Çay İçmek

Rüyada bardaktan çay gibi tatlı şeyler içmek aile saadetine, ekşi şeyler içmekse aile içindeki huzursuzluklara ve anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak iyi değildir ve hayra işaret etmez. Rüyasında bardak kırdığını gören kişi için bu rüya yıkılacağı, derinden sarsılacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bu olay hane içindeki kişilerle ilgilidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: