RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Görmek

Rüyasında bardak görenin gizli bir düşmanı vardır ve sürekli arkasından gıybet eder, onu kötüler. Rüyada bardağın boş olmadığı su, çay gibi şeylerle dolu olduğunu görmek kişi için bir paket olduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzel sözler duyacağı anlamına gelir. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözler işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapılıp üzülmeye işaret eder. Rüyada bardak kırılması kötü ve üzücü olaylara ve vefata delalet eder. Rüyada temiz ve parlak bir bardak görmek kız ya da erkek arkadaşa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bardak satan birini görmesi kişinin ailesi ile tabir olunur.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada su dolu bardak görmek çok iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek evin hanımı ile tabir olunur. Rüyasında kendisine bardak hediye edildiğini gören kişinin rüyası eşi ya da sevgilisiyle çok iyi geçineceği ve çok mutlu günler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Porselen Bardak Görmek  

Rüyada porselen bardak görmek bir hanımla tabir edilir. Soylu, eğitimli, görgülü ve güzel ahlaklı bir kadına işaret eder.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak çatlaması üzücü bir söz işitmeye ve üzülmeye işaret eder. Rüyada bardağın çatladığını gören kişinin birisi tarafından büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağı ve çok üzüleceği anlamına gelir.

Rüyada Bardaktan Çay İçmek

Rüyada bardaktan çay gibi tatlı şeyler içmek aile saadetine, ekşi şeyler içmekse aile içindeki huzursuzluklara ve anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak iyi değildir ve hayra işaret etmez. Rüyasında bardak kırdığını gören kişi için bu rüya yıkılacağı, derinden sarsılacağı bir olay yaşayacağı anlamına gelir. Bu olay hane içindeki kişilerle ilgilidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bardak Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Bilge demir (30 Temmuz 2015 saat: 12:27)

    Ben önce deniz girdim denizde bişeyler arıyorum ama ne aradığımı bilmiyorum sonra yanıma bi adam yanaŞtı içinde kim olduğunu bilmiyordum sonra araba gidiyordu ben onu peşliyodum sonra önüme bir köpek çıktı köpek benden korkuyodu sonra köpeğin arkasından bi adam çıktı oda beni peşliyodu tam adam elini bana attı ben uyandım

  2. sergen okur (27 Ocak 2015 saat: 13:25)

    Rüyamda kahvaltı ediyordum ve nedensiz bir şekilde dışarı çıktım elimde bardak vardı kahvaltı sırasında da aynı bardak elimdeydi dışarı çıktığımda mimubus e binecektim ama vazgecip tekrar eve döndüm bardak hala elimdeydi o sıralar sonra apartman da yukarı çıkarken bardaktan müzik sesleri çıkıyordu ve bende kimse rahatsız olmasin diye apartmandan yukarı koşuyordum eve girdim ve uyandım bardak porselen bardaktı ne anlama geliyor bu rüya ??

  3. AYDA (15 Ocak 2015 saat: 00:20)

    deniz kenarında yüksek beton üzerinde hortumdan akan temiz su ile kirli barkları yıkıyorum.o esnada da abimi doktora gösteriyorum.(ikiside yanımdalar)abimn gözleri şaşı ve doktora garıp davranıyor.doktora elıme yazarak,bellı etme abime iyi bak,neyi var diyorum.abimde iltihaplı romatizma var.teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,