RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması, rüyayı gören kişinin, moralini bozacak ve kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak bir durum ile karşı karşıya kalacağına alamet eder. Ayrıca, eş, dost ya da akrabalardan birinin öleceğine tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin hizmetindeki personelin ya da çocuklarından birisinin vefat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Bardak Görmek

Uzun zamandan beri bir türlü dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve sıkıntı yaratan durumların bir daha yaşanmayacağına rivayet eder. Ayrıca, yakın bir akraba ile ilgili acılı bir haber alınacağına bu haberin ölüm haberi bile olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Bardak Görmek

Çok doğru ve iyi bir insan olmasına rağmen rüya sahibine pek güvenmeyen, verdiği sözleri tutmayacağını düşünen ve konuşmalarına kulak asmayan insanların bulunduğuna ve bu durumun rüyayı gören kişiyi çok üzdüğüne delalet eder. Ayrıca, iş hayatındaki başarılardan ötürü kazanılan yüklü miktardaki paraya da rivayet eder.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi içinde olup bir süre sonra evlenmeyi düşündüğü sevgilisine ya da eşine ve aralarındaki sevgi bağına alamet eder.

Rüyada Bardak Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin, ev işlerini yapan kişinin ya da evlatlarından birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Yalan, dolan, üçkâğıt, hile ve kötülük ile kazanılmış, fakir fukaranın ve yetimin elinden alınmış haram paraya ve mala delalet eder. Sahtecilik yapılarak ya da türlü oyunlar yapılarak insanlardan toplanan paraya da tabir eder.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyayı gören kişinin, işlerine engel olan ve sürekli sıkıntı yaratan insanlardan uzak duracağına ve böylece daha rahat olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, varolan sıkıntıların en kısa zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bardak Kırılması İle İlgili Rüyalar;

  1. oznur (19 Aralık 2014 saat: 07:49)

    Rüyam da kendi evimizdeyiz ve abim cocuklari babam ablam annem herkes ev de biri su istiyor ama kim oldugunu hatirlamiyorum ben mutfaktayim bardagin kirildigini ama kimin kirdigindan emjn degilim bardak resmen tuzla buz oluyor büyük abim benle konuşmuyor mutfağa gelip şu alıyor önce kırıkları görmüyor sonra fark ediyor benimle konuşmayıp yüzüme çok ters bakıyor

    2 gün öncesinde de abimle çok fena tartistik erkek arkadaşım yüzünden onu istemiyor ve suan benimle küs

  2. Arzu (02 Aralık 2014 saat: 20:44)

    Rüyamda ailemle oturuyordm huzursuz bir ortam var babam bişey istiyor annem de olmadığını söylüyor babam sinirlenip çay bardağıydi onu kırıyor sonra ben de sinirlenyormm daha önceden evden birisi yine bir bardak kırmis bende Ağlayip bardağı atıyorum evde kırılıyor

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,