RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması, rüyayı gören kişinin, moralini bozacak ve kendisini çok büyük sıkıntıya sokacak bir durum ile karşı karşıya kalacağına alamet eder. Ayrıca, eş, dost ya da akrabalardan birinin öleceğine tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin hizmetindeki personelin ya da çocuklarından birisinin vefat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kırık Bardak Görmek

Uzun zamandan beri bir türlü dönmeyen şansın artık döneceğine, sorunların ortadan kalkacağına ve sıkıntı yaratan durumların bir daha yaşanmayacağına rivayet eder. Ayrıca, yakın bir akraba ile ilgili acılı bir haber alınacağına bu haberin ölüm haberi bile olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Bardak Görmek

Çok doğru ve iyi bir insan olmasına rağmen rüya sahibine pek güvenmeyen, verdiği sözleri tutmayacağını düşünen ve konuşmalarına kulak asmayan insanların bulunduğuna ve bu durumun rüyayı gören kişiyi çok üzdüğüne delalet eder. Ayrıca, iş hayatındaki başarılardan ötürü kazanılan yüklü miktardaki paraya da rivayet eder.

Rüyada Çay Bardağı Görmek

Rüyayı gören kişinin gönül ilişkisi içinde olup bir süre sonra evlenmeyi düşündüğü sevgilisine ya da eşine ve aralarındaki sevgi bağına alamet eder.

Rüyada Bardak Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin, ev işlerini yapan kişinin ya da evlatlarından birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Rakı Bardağı Görmek

Yalan, dolan, üçkâğıt, hile ve kötülük ile kazanılmış, fakir fukaranın ve yetimin elinden alınmış haram paraya ve mala delalet eder. Sahtecilik yapılarak ya da türlü oyunlar yapılarak insanlardan toplanan paraya da tabir eder.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyayı gören kişinin, işlerine engel olan ve sürekli sıkıntı yaratan insanlardan uzak duracağına ve böylece daha rahat olacağına yorumlanır. Aynı zamanda, varolan sıkıntıların en kısa zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!