RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi anlaştığı ve çok sevdiği bir arkadaşı ile uzun bir zamandır küs olduğuna ve bu rüya görüldükten sonra çok kısa bir zaman içerisinde arkadaşlıklarının eskisinden daha iyi ve daha derin bir şekilde tekrar başlayacağına işaret edilir.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak, iş hayatında gerçekleştirilmek istenen çalışmalara ve ortaya konacak projelere sürekli bir bahane bularak engel olan ve ortaya konmasını engelleyen kişi ya da kişilerin kovulmasına delalet edilir.

Rüyada Bardak Satmak

Rüyada bardak satmak, epey bir zamandır çeşitli sebeplerden ötürü kırgın olunan bir arkadaş ile barışılacağına alamet edilir.

Rüyada Bardağın Çatlaması

Rüyada bardağın çatlaması, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve iş hayatında kötü kişiler ile arkadaşlık kuracağına ve bu kişilerin rüya sahibini etkileyerek her konuda yanlış karar vermesine sebep olacaklarına işaret edilir.

Rüyada Dolu Bardak Görmek

Rüyada dolu bardak görmek, rüya sahibini, çok mutlu edecek ve çok iyi şeyler yapmasına vesile olacak güzel haberler alacağına delalet edilir.

Rüyada Boş Bardak Görmek

Rüyada boş bardak görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntıya girmesine sebep olacak ve başına büyük sorunlar açacak kötü haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, evliliği üzerinde kara bulutların dolandığına alamet edilir.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüyada bardak satın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşları ile çok iyi ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede büyük başarılar kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği bir kişi ile ilgili acı bir haber alacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bardak Kırmak İle İlgili Rüyalar;

  1. cihangir (21 Nisan 2014 saat: 10:22)

    biri bardaklara çay koymamı istiyor. ben hemen işe koyulmak istiyorum. fakat bardakları bir türlü elimde tutamıyorum. dört bardak var içlerinden birini düşürüp kırıyorum. hemen akabinde dedem geliyor ve gülümsüyor sevinerek benim ömrüm biraz daha uzadı diyor. ölmicekmişim diyo. evde sanki bir huzursuzluk var ama sebebini bir türlü anlamıyorum. Lütfen en kısa zamanda rüyamı yorumlayın, çok fazla rüya görüyorum. 5 dakika bile uyusam hemen rüya görüyorum. rüya görmediğim bir gün yok, ilginç olan rüyalarımın hiçbiri bilinçaltı değil,rüya gördüğümün farkındayım.

  2. sinem (16 Mart 2014 saat: 11:57)

    rüyamda babamın akrabalarından biri geçiyo kapıdan eve devet ediyoruz ama ben tanımıyorum bu adamı adam yok gelmim işim var falan diyo babm zorluyo adam eve geliyo oturuyo beni öpüyo gerdanıma dokunup aferin sana diyo sonra babm dışarı gidiyo adam bana tecazüz etmek istiyo ama ben bak yaklaşma diyorum kıyamet koparıyorum elimden tutuyo ben bardağı tutup yere fırlatıp kırıyorum babm geliyo ve adam gidiyo annemlerle sofrada oturuyoruz babma bu adam gerdanıma dokundu yanağmdan öptü diyorum bamda öyle biliyorum kızım diyo

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,