RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi anlaştığı ve çok sevdiği bir arkadaşı ile uzun bir zamandır küs olduğuna ve bu rüya görüldükten sonra çok kısa bir zaman içerisinde arkadaşlıklarının eskisinden daha iyi ve daha derin bir şekilde tekrar başlayacağına işaret edilir.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak, iş hayatında gerçekleştirilmek istenen çalışmalara ve ortaya konacak projelere sürekli bir bahane bularak engel olan ve ortaya konmasını engelleyen kişi ya da kişilerin kovulmasına delalet edilir.

Rüyada Bardak Satmak

Rüyada bardak satmak, epey bir zamandır çeşitli sebeplerden ötürü kırgın olunan bir arkadaş ile barışılacağına alamet edilir.

Rüyada Bardağın Çatlaması

Rüyada bardağın çatlaması, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında ve iş hayatında kötü kişiler ile arkadaşlık kuracağına ve bu kişilerin rüya sahibini etkileyerek her konuda yanlış karar vermesine sebep olacaklarına işaret edilir.

Rüyada Dolu Bardak Görmek

Rüyada dolu bardak görmek, rüya sahibini, çok mutlu edecek ve çok iyi şeyler yapmasına vesile olacak güzel haberler alacağına delalet edilir.

Rüyada Boş Bardak Görmek

Rüyada boş bardak görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok sıkıntıya girmesine sebep olacak ve başına büyük sorunlar açacak kötü haberler alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, evliliği üzerinde kara bulutların dolandığına alamet edilir.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüyada bardak satın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki arkadaşları ile çok iyi ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede büyük başarılar kazanılacağına delalet edilir.

Rüyada Bardak Kırılması

Rüyada bardak kırılması, rüya sahibinin, çok sevdiği bir kişi ile ilgili acı bir haber alacağına alamet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!