RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak, kişinin önceden suçlandığı bir konu hakkında temize çıkmasına delalet eder. Bu rüya, özellikle hapiste bulunan kişiler için yakın zamanda özgürlüklerine kavuşmaya ve haksız yere itham edilenler için suçsuzluklarını ispat etmeye işarettir. Bardak yıkamak bazen de temiz kalbe veya günahlardan tövbeye de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bardak Görmek

Rüyada görülen bardak saygınlık ve itibar kazanmaktır. Bu rüya yakın zamanda size hayırlı kısmetlerin çıkmasına ve bu kısmetler sonucunda feraha erip rahat bir hayat sürmeye işaret eder. Rüyada bardak gören kişi eğer bekarsa yakın zamanda bir gönül ilişkisine başlar.

Rüyada Bardak Satın Almak

Rüyada bardak satın alan kimse müsriflik yapar ve kontrolsüz harcamaları sonucunda sıkıntı yaşar. Bu rüya bazen de boş işler peşinde koşmaya, kendisine faydası olmayan mal kazanmaya, iş hayatında bazı başarısız sonuçlara da işaret eder.

Rüyada Dolu Bardak Görmek

Rüyada su ile dolu olan bardak bolluk ve bereket anlamına gelir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kişi özel hayatında bereketli bir dönem geçirerek arzu ve isteklerine kavuşur. Dolu bardak kişinin kazanacağı malı ve parasıdır. Eğer bardak çok dolu ise çok paraya az dolu ise az paraya yorumlanır.

Rüyada Bardağı Doldurmak

Rüyada herhangi bir sıvı ile bardağı doldurmak, kişinin sağlığının düzelmesine ve eğer herhangi bir hastalığı varsa en yakın zamanda şifa bulmasına işarettir. Bardağı su ile dolduran kişi çok önemli bir işe başlar ve bu iş sonucunda tahmin edemeyeceği başarılar yakalar.

Rüyada Bardaktan Su İçmek

Rüyada bardaktan su içen kişi sağlık ve afiyet içerisinde olur. Oldukça hayırlı olan bu rüyanın yorumu suyun niteliğine göre de değişir. Sıcak su kısa süreli sıkıntı, soğuk ve tatlı su ise mutluluk, huzur ve nimettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Bardak Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

 1. Rabia (29 Şubat 2016 saat: 14:16)

  Rüyamda tarih öğretmenim benim kaldığım yurda geliyor. Benden bir bardak çay istiyor. Ama temiz bardak kalmamis. Bende bir çay batdağını elime alıyorum. Tam süngerle sürtecekken bardak elimde çatlıyor. Ben bardak yıkarken birkaç arkadaşım hocam ve yüzünü hatırlayamadığım bir kadın vardı.Kadın bardak yüzünden bana söylenmeye başlıyo. Bende çok daralıyorum,zor nefes almaya başlıyorum ve yeter diye bağırıyorum. Ama o kadar yüksek sesle bağırıyorum ki kendi sesimi duyamıyorum,lamba falan sallaniyor herkes kulağını kapatıyor. Bir an içime şeytan girdiğini düşünüyorum.

 2. menekşe (18 Aralık 2015 saat: 13:39)

  Ruyamda bizim eve misafir geliyordu cay ikram ediyorduk ama cey icitkleri bardak kaliyordu ve hep biz yeni bardakta cay veriyorduk cay gormuyordum ama bir kisinin yaninda 10veya 20 bardak vardi ben bardaklari topluyordum annemde yikiyordu anne yemek ikram edelim diyordum annem yok kizim yemek vermemiz ayip olur diyordu genc bir adam birde 50 yaslarda bir adam vardi

 3. dilek (03 Ağustos 2015 saat: 09:55)

  rüyamda yaşlı biri benden su istiyrdu ama su 80 derece olsun diyordu cam bir pet vardı ben bekliyordum su 80 derce olsun diye bu arada birkaç bardak vardı onları yıkayıp birtanesine o yaşlı adam için su dolduruyordum daha sonra eşide su istiyordu

 4. Yasemin (12 Haziran 2015 saat: 07:08)

  Ruyamda teyzemlerde oluyoruz is arkadaslarmla birlikte ailemde war yemek yiyoruz we geriye sadece bardaklar kaliyo.. onlari yikamak icin yol kenarina goturuyorum arabalar vizir vizir geciyor.. daha sonra siz burda bekleyin ben su alıp gelicem diyorum arkadaslarima. Dönerken birileri kan davalilarini ariyor oluyo. Ben tekeae dönmuyorum arkadaslarmn yanina ama bardaklari yikams oluyorum we bir tanesi suyyn icinde kirilmis oluyor..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,