RuyaTabirleri.com

Rüyada Bardaklar Görmek

Rüyada bardaklar görmek, rüya sahibinin mutluluk gözyaşı dökeceği kadar güzel gelişmelerle karşılaşacağına, hayırlı haberler alacağına, sevineceğine, rahat edeceğine ve huzur duyacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, kısmet alacağına tabir edilirken bir diğer yandan da arkasından dedikodusunu yapan, onu itibarsızlaşmaya çalışan, kötüleyen, iftira eden bazı kimselerin ortaya çıkacağı şeklinde değerlendirilir.

Rüyada Cam Bardaklar Görmek

Rüyayı gören kişinin lüks, rahat ve konfor içinde uzun ve sağlıklı bir hayat yaşayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamının olumlu şekilde ilerleme göstereceğine, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Kırık Bardaklar Görmek

Her ne kadar olumsuz gibi görünse de hayırlara alamet eden bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin bahtının açık, geleceğinin de güzel olacağına, başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, sorunlarının da çözüleceğine işaret eder.

Rüyada Boş Bardaklar Görmek

Rüyayı gören kişinin moralini bozacak, öfkelenmesine, kendisini kötü, huzursuz ve mutsuz hissetmesine neden olacak bazı olayların yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibi için üzgün olacağı ve hüsrana uğrayacağı günler gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Renkli Cam Bardaklar Görmek

Rüyayı gören kişinin keyfinin yerinde olacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine rivayet edilir ve rüya sahibinin mümkün olduğunca hayattan zevk alma felsefesine inandığı anlamına gelir.

Rüyada Yeni Bardaklar Görmek

Rüya sahibinin müjdeli haberler alacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, özlem gidereceğine ve stresten kurtulacağına rivayet edilir.

Rüyada Çay Bardakları Görmek

Rüyayı gören kişinin bir toplulukla kendisine hayır, uğur ve bereket getirecek girişimlerde bulunmak için bir araya geleceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: