RuyaTabirleri.com

Rüyada Barış Görmek

Rüyada barış görmek daha çok menfi olmayan durumların ifadesi olup, kişiye hedeflerine ulaşacağı, zorluklardan kurtulacağı ve hayır dolu günler yaşayacağının müjdesini verir. Barış görme her şekilde şer olanın aksine döneceğini, kötülük edenlerin kötülük bulacağını ve başına gelenlere sabırla göğüs geren, kalbini bozmayan rüya sahibinin pek çok sevap kazanacağını, iyiliklerinin mükafatını en güzel şekilde alacağını tabir eder. Kişinin hidayete ereceğini, hayatında paradan daha önemli olan şeylere dikkat kesileceğini ve özellikle manevi dünyasına dönerek kendisini daha çok dinleyeceğini delalet eder. Dini açıdan doğru yolu bulmak manasına geldiği gibi, günah olandan uzaklaşmak, haram mal edinmemek ve helal kazanç elde etmek için uğraş vermek demektir. Düşmanı olanlar için bu kimselerden kurtulmanın haberini de verir.

Rüyada Barışmak

Küs olunan biriyle barışmak gerçek hayatta o kimseyle bir olmak, ortaklık kurmak, yakın dostluk ilişkisi içinde olmak anlamındadır.  Sosyal açıdan herkesle uyum içinde geçen günlere, sevilen kişiyle anlaşmazlıkları, sorun olan durumları ortadan kaldırmaya yorulur. Gerçek hayatta küs olunan biriyle rüyada barışmak ise aynı şekilde yakın zamanda bu kimseyle karşılıklı konuşarak problemi ortadan kaldırmaya, yeniden eski günlerdeki gibi görüşmeler yapmaya devam etmeye tabir edilir.

Rüyada Barışıp Tekrar Küsmek

İkircikli bir duruma düşüleceğini, bir işten veya bir projeden emin olunamadığı için kararsızlık yaşanacağını bildirir. Aynı zamanda gerçekte de biriyle dargınlık yaşamak veya bir arkadaşa içten içe kızgınlık hissetmek, bu durum yüzünden biraz gergin olmak demektir. Sudan sebeplerle yakın bir dostla kısa süreliğine de olsa ters durumlar yaşanacağına tabirdir.

Rüyada Barış Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yaşamında önemli bir yere koyduğu biriyle eski iletişimini kuramamasından ötürü duyduğu sıkıntıyı dile getirir. Bu kişiyle türlü nedenlerle uzak kalınmış veya aradaki bağda zayıflamalar olmuştur ve rüya sahibi bu durumu kabullenmekte zorluk çekmektedir. Yeniden eskisi gibi olmak istemenin, bu kimseyi gün içinde sıklıkla düşünmenin tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!