RuyaTabirleri.com

Rüyada Barışmak

Rüyada görülen barışmak genel olarak olumlu durumların habercisi olarak ifade edilmektedir. Çünkü genel olarak barışmak oldukça olumlu bir durumdur. Ancak bazı rüya yorumcuları tarafından barışmak genel olarak oldukça olumsuz bir durum olarak ifade edilmektedir. En genel anlamı ile ifade edilecek olursa barışmak kişiler arasında yaşanılan küskünlüklerin ve olumsuz durumların uzayarak devam etmesi üzerine yeni sorunların eklenmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Akrabalar ile Barışmak

Kişinin akrabaları ile barışması genel olarak aralarında yaşanılan sorunların her geçen gün büyüyerek oldukça kötü bir hal alması anlamına gelmektedir. Rüyada bir kişi akrabaları ile barıştığını görürse bu kişinin yakın zaman içerisinde çok samimi olmadığı yakınları ve akrabaları ile çeşitli sorunlar yaşayacağı hatta aralarında sorun bulunan akrabaları ile yeni sorunlar üzerine tartışarak kötü zamanlar geçireceği söylenmektedir.

Rüyada Arkadaşlar ile Barışmak

Bir kişi rüyasında tartıştığı ve çeşitli sorunlar yaşadığı bir süredir küs kaldığı arkadaşları ile barıştığını görürse bu rüya o kişi için oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanmaktadır. Genel olarak kişinin hayatında çeşitli sorunlar yaşadığı bu açıdan bu sorunlardan ders aldığı şimdi tüm kötü yaşanan olayların sonrasında hayırlı işler yapmaya karar vereceği söylenir. Rüyada küs olunan arkadaşlar ile barışmak bazı hayırlı durumların yaşanmasına neden olmaktadır.

Rüyada Küsleri Barıştırdığını Görmek

Bir kişi rüyasında genel olarak küs olan kişileri barıştırdığını ve bu durumda çaba sar ettiğini görürse bu rüya o kişi için çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Genel olarak kişinin küsleri barıştırması insanları doğru yola götürmesi onları yapmış oldukları yanlışlardan çekip kurtarması şeklinde yorumlanmaktadır. Aynı zamanda aynı rüya başka rüya tabircileri tarafından kişinin sapkınlıktan kurtulma doğru yolu bulma günahlarından arına ve iyilik yapması olarak ifade edilmektedir. Rüyada görülen küsleri barıştırmak oldukça olumlu bir şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Barışmak İle İlgili Rüyalar;

 1. İrem (04 Mayıs 2014 saat: 10:59)

  Ben rüyamda evime cin girip banyoda yaşadıklarını gördüm ardından babamında onlardan olduğunu gördüm ve eve babaannemin gelip hastalanmasını gördüm ona para verip hastahaneye gitmesini söyledim ama kabul etmedi bende üstüne gitmeyip evden çıktım ve servisle okuluma gittim
  orada küs olduğum bir arkadaşımla barıstım ama daha sonra herkesi okuldan kaçarken gördüm etrafta dumanlar vardı ve herkes okuldan başka yerlere kaçıyordu bende küs olduğum arkadaşımla beraber kactım ama daha sonra kendimizi okulun önünde bulduk tüm arkadaşlar oradaydı ama duvarlar kanla kaplıydı temizlikçiler temızlıyorlardı ve bir silişte geçiyordu lekeler ama daha sonra birden rüyama babaannem girdi ve onu yatakta acı çekerken gözleri kanlanmıs burnu ve ağzı kan içinde buldum bir kadında basında oturuyordu ve onunla konuşuyordu babaannem o kadına herkesi gönderdiler biz neden hala burdayız diye dert yandığını gördüm bu rüyayı bir gecede gördüm ve çok merak ediyorum lütfen acıklarmısınız ?

 2. Tuğba (25 Mart 2014 saat: 23:02)

  Ben eşimle kaçarak severek evlendim şimdi 5 yıllık evlilimi bitiriorm şiddet görmekle hakaretler vs vs herşeye rağmen eşimi çook seviorm rüyamda eşim yatakta hasta yatiormuş yanına gelip sen istersen ayrılmayız biliosn seni nekadar çok sevdimi diorm eşim kırgın üzgün bi halde pek cevap vermıor ben onu o halde gördüğüm için çok üzülüorm uyandımda içim yüreğim yaniordu çok etkilendim lütfen bu rüyamı tabiri nedir bana açıklarmısnz.

 3. Neslihan (13 Şubat 2014 saat: 14:04)

  Rüyamda bir arkadaşımla markete gidiyoruz.Orada bir rafta nişan yüzüklerimi gördüm.Arkadaşıma ben uzanamıyorum sen versene dedim o da verdi ve parmağıma taktım.Biri alyans diğeri tek taş aynen gördüm yüzükleri.Ayrıca o arkadaşımla rakı içtiğimizi de gördüm.Ölmüş babamda yanımdaydı ve çok düşünceliydi.Ayrıca bir kız çocuğunu da kucağıma almış seviyordum.

  Not: Gerçekte nişanlımla ayrıyız ve yaklaşık bir aydır kimseyle iletişim kurmuyor.

 4. rabia (25 Ocak 2014 saat: 09:57)

  merhaba, öncelikle rüyayı görmeden önce ki ruh halimi anlatmak istiyorum. Sevgilimden ayrıldım ve bütün gece ağladım bi çok olumsuzluk yaşadım ve berbat bi psikolojyle zar zor uydum. Sonra rüyamda birbiriyle alakası olmayan iki eski arkadasımı gördüm. Öyle bir durum ki ikisiylede barışma gibi bi durum söz konusu değil normlde çünkü kavgamız büyük. Ama beni çağırıyolardı özür dilemeye çalışıyolardı ama dileyemiyolardı bende özür dilemeden barısıyodum anladım ben sizi diye cok ta etkilenerek uyandım yorumunuz için simdiden teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,