RuyaTabirleri.com

Rüyada Barıştığını Görmek

Rüyada barıştığını görmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yaşamına barışın, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün hâkim olacağına, insanlarla ağız tadının hep ilk günkü gibi taze kalacağına, onlarla iyi geçiminin ömür boyu süreceğine ve özellikle de sevdiği kişilerle daha çok bir araya gelerek onlarla doyasıya vakit geçireceğine ve muhabbetinin koyulaşacağına tabir edilir.

Rüya sahibi yaşadığı sürece içine fesat düşürmeyecek, kendisine zarar verecek kötü duygulara kapılmayacak ve insanlara karşı iyi niyetlerini öldürmeyecek demektir.

Rüyada Sevgiliyle Barıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin aile saadetinin artacağına, eşiyle arasındaki tüm sorunların çözüleceğine ve buzların da eriyeceğine bu sayede çiftlerin birbirine daha yakın olacağına, dayanışma, birlik ve bütünlük halinde yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin gönül işlerinden yana çarelere ve çözümlere kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Küslerin Barıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çok özlediği ve uzak kaldığı kişilere kavuşacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, onlara olan hasretini gidereceğine alamet ederken aynı zamanda rüya sahibinin öfkeli ve üstelik haklı olduğu kişilere karşı yumuşayacağına ve onlara bir şans daha vereceğine işaret eder.

Rüyada Düşmanla Barıştığını Görmek

Bu rüya bazı rüya tabirlerine göre rüyayı gören kişinin insanlara karşı tutumunun olumlu yönde değişeceğine ve rüya sahibinin kendisini kıran ve üzen kişileri affedeceğine delalet ettiği şeklinde yorumlanırken bazı rüya tabirlerine göre de tam tersine rüya sahibinin anlaşmazlık içinde olduğu kişilerle tüm ilişkilerini bitirme ve o insanları hayatından tamamen çıkarma kararı alacağına işaret ettiği ile açıklanır.

Rüyada Dargınların Barıştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresiyle iletişiminin güçleneceğine, ortaklıklarının artacağına, tabiri caizse onlarla pek bir sevişir durumda olacağına işaret eder ve rüya sahibinin gerçek dostlarının sayısının artacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: