RuyaTabirleri.com

Rüyada Barıştırmak

Rüyada barıştırmak, hayırlı bir şekilde yorumlanır. Düşmanlıkların biteceğine, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, işlerin artacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada Dargınları Barıştırmak

Gerek aile hayatındaki gerekse iş hayatındaki beklentilerin gerçekleşmesinin çok yakın olduğuna, yakında mutluluk verecek bazı güzel olayların meydana geleceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına ve hayırlı günler görüleceğine işaret eder.

Rüyada Küsleri Barıştırmak

Kişinin geçim derdinden kurtulacağı, kurulu bir düzeninin olacağı, rahatının ve alım gücünün yerine geleceği, çok karlı bir iş yapılacağı, ihtiyaç olan kazancın elde edileceği ve rahata kavuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada İnsanları Barıştırmak

Aile hayatında olumlu ve güzel gelişmeler yaşanacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine ve hayattan yeniden zevk almaya başlanacağına ve gelirin artacağına işaret eder

Rüyada Sevgilileri Barıştırmak

Tüm imkânsızlıklara ve yaşanan onca soruna rağmen yılmadan, vazgeçmeden ve inancı kaybetmeden savaşarak başarılı olmaya, meslekte makam edinmeye, saygınlık görmeye ve takdir edilmeye, yaşanan zorlukların kötü etkilerinden kurtulmaya, ferahlamaya, hafiflemeye ve mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada İki Kişiyi Barıştırmak

İş hayatı ve aile hayatı içinde büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Barıştırmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ruya (09 Ocak 2015 saat: 22:05)

  Merhaba,
  Ruyamda, abim varmis (gercek hayatta abim yok)
  Abim ve en yakin arkadasi kavga ediyormus. O gun parasut yapmaya gitmisiz. Abimin arkadasi, abin ve ben ayni parasute biniyoruz. Parasut cok yukseliyor. Hava da guzel. Sonra inmisiz. Ben aglayarak abime yalvariyorum.
  “Lutfen abi kendine gel, seni taniyamiyorum, ben eski abimi istiyorum, lutfen arkadasinla baris” diye abime yalvariyorum. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Simdiden tesekkurler

 2. Anonim (02 Aralık 2014 saat: 09:24)

  sıdlkçcxvmö s9dopıxlşiclvç sdopğoicxşklvçd0picoşklvç

 3. fdsvsdvsdvsdvsd (02 Aralık 2014 saat: 09:24)

  vsdvsdvsdvdsşbllmsödişavpaşdçvma0epodflşkö lkop9foqşkföc9qop9oşk pqşorkrf9qw09pfokşö qwpşoıfkcqw9opaoflıçkepşd pofılkpeodşfılcw qoolıakfq9oa9olzı qapolıfkcqaps9zoelfık qpaşozlsıkföw0psşozeıskf pşoalıwkröfcwopsşozıek poşlıakföcw0p9soelıdfk pqwaşsorlfıkw0pasozlıxf qapwzsşorlıfkcw0speolıfdk apowzlsırfköwpsezodlfıkcw*s0zexdpoxfılk w0aespozdlfıkpwoe k0wpso kqpowea qpoaeılkpeşalıkrfd po ı ığpoeırkf ğpoşıwlkepsrfşoıkşol kpoı poqıw

 4. ugur (12 Ekim 2014 saat: 06:37)

  Ben c.savcisiyim ruyamda hic bir hakarwt davasina ya izleyici ya da durusma savcisi olarak çıkıyorum..davaci yani hakarete uğrayan 45li yaşlarda huysuz ve ayyas bilinen ama önünde yumusak kalpli ve duygusal bi hakim…o hakimi gercek hayatta tanimuyorum…hakim ile kadin arasinda tartiama cikiyor mahkemede..ben aralarina giriyorum diyorum yapmayin ..davali olan hakinden bes alti yaş buyuk duran kadina ve hakime dil dönüyorum…barışinca kuculmeyip buyuyceksiniz diyorum…hakim ve kadin batiaiyor..hakim kadini elini öpüyor..sonra orada bulunan herkes senin sayende cok cabaladin diyor…o anda allahin cok taktir edecegi bir is yaptigimi hissediyorum…agliyorum ve sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,